Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Elektrik Başlıkları

CK Enerji `Boğaziçi´nin `enerjisi´ oldu

Güncelleme :12.05.2019

 Hayatın her alanında müşterilerinin yanında olmak için çalışan CK Enerji, bu kez Boğaziçililerin müziğine enerji verdi. Bu yıl 16´ncısı düzenlenen `radyo boğaziçi´ Müzik Ödülleri´nin enerji sponsoru CK Enerji oldu.

Elektriğin temel yaşam gereksinimlerinden biri olduğu inancıyla hizmet veren CK Enerji, `radyo boğaziçi´ 16. Müzik Ödülleri´ne verdiği destek ile bu kez notaların enerjisi oldu ve 16. `radyo boğaziçi´ Müzik Ödülleri´nin enerji sponsorluğunu üstlendi.

MÜZİĞİN EN İYİLERİ SEÇİLDİ

9 Mayıs Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Üst Bahçe´de gerçekleştirilen törende 2018´in en iyi müzik grubu, en iyi kadın ve erkek pop müzik sanatçıları, en iyi rock müzik sanatçısı, en iyi albüm, en iyi film müziği, en iyi müzik festivaline kadar birçok kategoride ödüller sahibini buldu.

`En İyi Kadın pop Müzik Sanatçısı´ dalında Simge ödül alırken, Edis `En İyi Erkek Pop Müzik Sanatçısı´ ödülüne layık görüldü. Manga`En İyi Müzik Grubu´, Mabel Matiz `En iyi Albüm´ Hayko Cepkin `En İyi Rock Müzik Sanatçısı´, Can Kazaz `En İyi Alternatif Müzik Sanatçısı´ seçildi. Can Kazaz ödülünü CK Enerji Regülasyon Direktörü Fidan Öztürk´ün elinden aldı. Öztürk, müzik alanında Türkiye´nin `en´lerinin ödüllendirildiği törende olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, "CK Enerji olarak hayatın her alanında, her an sizinleyiz" dedi.

Törende Okan Bayülgen `En İyi Radyo Programı´ ödülünü alırken Kenan Doğulu da `radyo boğaziçi´ 25. Yıl Onur Ödülü´ne layık görüldü.

1992 yılında `Türkiye´nin ilk ve en iyi üniversite radyosu´ sloganı ile kurulan `radyo boğaziçi´, 16 yıldır müzik alanında verdiği ödüllerle dikkat çekiyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrenci ve mezunlarının büyük coşku ile katılım gösterdiği ödül törenlerinde, her yıl onlarca sanatçı ağırlanırken CK Enerji de bu yıl müziğin enerjisi ile bu coşkuya destek verdi.

Bu haber 1943 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı... 19.07.2019
Unimog “Yılın Off-Road Aracı” Seçildi... 19.07.2019
EPDK’den katkılı akaryakıt düzenlemesi... 19.07.2019
Ekol Fortune 500’deki Yükselişini Sürdürüyor... 19.07.2019
Petkim Limanı’na dördüncü kez Yeşil Liman Sertifikası verildi... 19.07.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.