Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Total Oil Turkiye, motosiklet tutkunları ile birlikte Samsun’a dogru yola cıkıyor

Güncelleme :17.05.2019

Total Oil Türkiye’nin “Samsun’un Enerjisi Güzel” projesi için motosiklet tutkunları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl kutlamalarına katılmak üzere Samsun’a doğru yola çıktı
 

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye’nin desteklediği bir grup motosiklet tutkunu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak üzere İstanbul’dan Samsun’a doğru yola çıktı.

Motosiklet tutkunu sürücüler, İstanbul’daki Total Kozyatağı istasyonundan yola çıktı. Yol boyunca diğer motosiklet tutkunlarının da katılımıyla genişleyecek grup, Sapanca, Bolu, Karabük, Kastamonu ve Sinop güzergahı üzerinden Samsun’a ulaşmayı hedefliyor.

Ekip yol boyunca TOTAL istasyonlarına uğrayarak mola verecek. Motosiklet tutkunları Samsun’da görkemli bir geçit ile törene katıldıktan sonra tekrar dönüş yoluna geçecek. Motosiklet tutkunlarının 3 gün sürecek yol macerası kayıt altına alınarak, daha sonra Demirören Enerji sosyal medya hesaplarından yayınlanacak.

TOTAL Oil Türkiye Satış Direktörü Göker Gürkaya, “Total Oil Türkiye olarak, her zaman ülkemize faydalı olmak ve insanımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu yıl 19 Mayıs'ı daha farklı bir heyecan ve anlamla kutlayacağız, çünkü bu yıl Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun'a çıkışının 100. yıl dönümü. Bu anlamlı günde kutlama törenlerine katılmak üzere ülkesine bağlı ve macera sever motosiklet tutkunu dostlarımızla birlikte Samsun’un Enerjisi Güzel diyerek İstanbul’dan Samsun’a doğru yola çıkıyoruz. Total Oil Türkiye olarak bu heyecanlı yolculuğu desteklemekten gurur duyuyor, yol boyunca onları istasyonlarımızda ağırlayacak olmanın heyecanını taşıyoruz. Bu vesileyle şimdiden, gençler başta olmak üzere hepimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı‘nı kutluyorum” dedi.

TOTAL Oil Türkiye ekibi, yol boyunca motosiklet tutkunlarının 19 Mayıs yolculuğuna ve heyecanına eşlik edecek ve sosyal medya hesaplarından bu tutkuyu paylaşacak.

Bu haber 2438 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk’ün 15 yıldır aralıksız devam ettirdiği “Her Kızımız Bir Yıldız” projesi “Kadının Güçlendirilmesi” kategorisinde Sürdürülebilir İş Ödülü’ne layık görüldü.... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019
Petrol Ofisi Sosyal Lig’e, bir ödül de MMA The Smarties’den... 17.10.2019
OPET’in yeni reklam ajansı Happy People Project oldu... 17.10.2019
Tırsan Ve Autamarocchı İş Birliği 100 Adetlik Dev Teslimatla Güçlendi ... 17.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.