Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Total’den sektörde bir ilk!

Güncelleme :30.05.2019

 Total Yakıtmatik ile kredi kartıyla hızlı başvuru imkanı

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye,  araç filo yönetimi konusunda önemli avantajlar ve verimlilik sağlayan TOTAL Yakıtmatik uygulamasını şirketlerin hizmetine sundu. Akaryakıt sektöründe bir ilk olan TOTAL Yakıtmatik uygulaması, maliyet kontrolü, raporlama ve araç takip konularında işletmelerin operasyonel süreçlerini kolaylaştıracak.

Daha önce filoları ya da araçları için Yakıtmatik sahibi olmak isteyen işletmeler, çeşitli finansal teminat süreçleri aşarak başvurularını tamamlayabiliyorlardı. TOTAL Oil Türkiye, işletmelerin üzerindeki bu finansal operasyon yükünü azaltmak ve daha fazla işletmenin Yakıtmatik olanağından faydalanmasını sağlamak amacı ile yepyeni bir teknolojik finansal alt yapı geliştirdi. Böylelikle işletmelerin artık araçlarına, çok daha rahat bir şekilde yakıt alımı yapabilmesini sağladı.

Büyük küçük tüm işletmelerin hayatını kolaylaştıracak bu uygulama ile şirketler artık banka teminatı göstermek zorunda kalmadan, sadece kredi kartlarını online olarak sisteme tanımlayarak, araçlarına akaryakıt almaya başlayabiliyor.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER VE GÜÇLÜ ALT YAPI

2017 Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi başarı hikayeleri arasında da yer alan TOTAL Yakıtmatik, online filo yönetimi ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde firma yöneticilerinin, tek bir tık ile tüm araç filolarının akaryakıt kullanım detaylarına ulaşabilmelerini sağlıyor. Uygulama aynı zamanda lokasyon, zaman dilimi, azami kullanım gibi limitlemeleri kolayca devreye alma olanağı sağlayarak, filo yönetimine de yeni bir boyut kazandırıyor. 

TOTAL Oil Türkiye A.Ş Ticari Satışlar Müdürü Eser Uzgören,  “TOTAL, kredi kartlı Yakıtmatik satışı projesiyle sektörün önemli bir ihtiyacına cevap vermiştir. Bu uygulamayla beraber müşterilerimiz, birden fazla kredi kartıyla online başvuru yapabilmektedir. Müşterilerimiz, sisteme kaydettikleri kredi kartları üzerinden teminatlandırma yapabildikleri gibi istasyonlarımızdan yapılan akaryakıt alımları, iskontolu olarak kredi kartlarından anında tahsil edilebilmektedir. Bu çözümümüz ile birlikte özellikle KOBİ’lere, filolarının akaryakıt yönetimi konusunda büyük bir kolaylık sağladık. Kredi kartıyla Yakıtmatik sistemine dahil olan müşteriler, kendi portalları üzerinden filolarının yakıt alımlarını, limitlerini anlık takip edebilecek, portal üzerinden ihtiyaca yönelik gereken düzenlemeleri yapabilecekler. Bu sayede işletmeler, sunduğumuz avantajlı koşullar ile akaryakıt harcamalarını kontrol altına alıp tasarruf sağlayabilecekler. Yeniliklerin öncüsü Total ile Yakıtmatik’in Enerjisi Güzel. ” dedi.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş Satış Direktörü Göker Gürkaya,  “TOTAL Yakıtmatik ile birlikte işletmelerin akaryakıt maliyetlerinde gözle görülür oranda tasarruf yapmasını hedefliyoruz.  Özellikle TOTAL Yakıtmatik’in sahip olduğu teknolojik alt yapı ile işletmeler verimlilik ve sürdürülebilirlik konularında da güçlü bir çözüm ortağına kavuşmuş olacaklar. Güçlü ve global yazılım ortaklarımız ile birlikte hazırladığımız özel alt yapı ve raporlama sistemi sayesinde, benzer taşıt tanıma sistemlerinin ötesinde bir çözüm sunuyoruz. Gerçekten işinde hızlı düşünüp,  hızlı karar veren ve kazanmayı seven işletmeler için TOTAL fark yaratmaya devam edecek. Kredi kartıyla online başvuru ile birlikte sektörde bir ilke imza attık. Biz sektörde olmayan bir çözüm sunuyoruz. Tek bir bankanın değil tüm bankaların kartları üzerinden teminat kabul eden bir yapıyı hayata geçirdik” dedi.

HIZLI HAREKET ETMEYİ SEVEN İŞLETMELER İÇİN

Sektöre önceden programlanmış taşıt tanıma ekipmanları ile yeni bir soluk getiren TOTAL Yakıtmatik, bu sayede kurulum ve montaj sürelerinde yaşanan zaman kaybının önüne geçerek, filo yöneticilerine internet üzerinden siparişlerini tamamladıktan sonra aynı gün yetkili servislerin stoklarındaki hazır ekipmanların montajını gerçekleştirip, vakit kaybetmeden yakıt alma imkanını sunuyor. 

Tüm bunların yanı sıra, filosunu Yakıtmatik’e taşıyan işletmeler için çok avantajlı fiyatlarla araç takip sistemi sunan Total Oil Türkiye, filo yönetiminde rekabatte büyük bir avantaj sağlıyor.

TOTAL Yakıtmatik hakkında daha fazla bilgi almak için filo.yakitmatik.com web sitesini ziyaret edebilir ya da 444 0 496 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu haber 1118 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Tırsan, 2018 yılı ilk 1000 ihracatçı listesi’nde 45 basamak yükselerek 45. sıraya yükseldi... 19.06.2019
EMEA Finance’dan Akfen Yenilenebilir Enerji'ye 2 Büyük Ödül ... 19.06.2019
SOCAR Türkiye’nin doğalgaz şirketini Gunter Seymus yönetecek... 19.06.2019
MEPSAN’dan Yepyeni Akıllı Yıkama Teknolojisi Terminali, BLUEWASH!... 19.06.2019
Akaryakıtta tüketici alışkanlıkları değişti, depoyu fulleyenlerin sayısı azaldı ... 18.06.2019
Krone, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 4. İhracatçısı Oldu... 18.06.2019
Türkiye Petrolleri Akaryakıt Tankı ihalesini TRACO kazandı... 18.06.2019
Shell’den 1 milyon TL değerinde hediye yakıt kampanyası... 18.06.2019
Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi Başlıyor!... 18.06.2019
Zorlu Enerji’nin Yeşil Kredisi “En İyi Yeşil Kredi” Ödülünü Aldı... 18.06.2019
Aksa bayrağı Afrika’da dalgalanmaya devam ediyor... 18.06.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.