Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Total’den sektörde bir ilk!

Güncelleme :30.05.2019

 Total Yakıtmatik ile kredi kartıyla hızlı başvuru imkanı

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye,  araç filo yönetimi konusunda önemli avantajlar ve verimlilik sağlayan TOTAL Yakıtmatik uygulamasını şirketlerin hizmetine sundu. Akaryakıt sektöründe bir ilk olan TOTAL Yakıtmatik uygulaması, maliyet kontrolü, raporlama ve araç takip konularında işletmelerin operasyonel süreçlerini kolaylaştıracak.

Daha önce filoları ya da araçları için Yakıtmatik sahibi olmak isteyen işletmeler, çeşitli finansal teminat süreçleri aşarak başvurularını tamamlayabiliyorlardı. TOTAL Oil Türkiye, işletmelerin üzerindeki bu finansal operasyon yükünü azaltmak ve daha fazla işletmenin Yakıtmatik olanağından faydalanmasını sağlamak amacı ile yepyeni bir teknolojik finansal alt yapı geliştirdi. Böylelikle işletmelerin artık araçlarına, çok daha rahat bir şekilde yakıt alımı yapabilmesini sağladı.

Büyük küçük tüm işletmelerin hayatını kolaylaştıracak bu uygulama ile şirketler artık banka teminatı göstermek zorunda kalmadan, sadece kredi kartlarını online olarak sisteme tanımlayarak, araçlarına akaryakıt almaya başlayabiliyor.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER VE GÜÇLÜ ALT YAPI

2017 Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi başarı hikayeleri arasında da yer alan TOTAL Yakıtmatik, online filo yönetimi ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde firma yöneticilerinin, tek bir tık ile tüm araç filolarının akaryakıt kullanım detaylarına ulaşabilmelerini sağlıyor. Uygulama aynı zamanda lokasyon, zaman dilimi, azami kullanım gibi limitlemeleri kolayca devreye alma olanağı sağlayarak, filo yönetimine de yeni bir boyut kazandırıyor. 

TOTAL Oil Türkiye A.Ş Ticari Satışlar Müdürü Eser Uzgören,  “TOTAL, kredi kartlı Yakıtmatik satışı projesiyle sektörün önemli bir ihtiyacına cevap vermiştir. Bu uygulamayla beraber müşterilerimiz, birden fazla kredi kartıyla online başvuru yapabilmektedir. Müşterilerimiz, sisteme kaydettikleri kredi kartları üzerinden teminatlandırma yapabildikleri gibi istasyonlarımızdan yapılan akaryakıt alımları, iskontolu olarak kredi kartlarından anında tahsil edilebilmektedir. Bu çözümümüz ile birlikte özellikle KOBİ’lere, filolarının akaryakıt yönetimi konusunda büyük bir kolaylık sağladık. Kredi kartıyla Yakıtmatik sistemine dahil olan müşteriler, kendi portalları üzerinden filolarının yakıt alımlarını, limitlerini anlık takip edebilecek, portal üzerinden ihtiyaca yönelik gereken düzenlemeleri yapabilecekler. Bu sayede işletmeler, sunduğumuz avantajlı koşullar ile akaryakıt harcamalarını kontrol altına alıp tasarruf sağlayabilecekler. Yeniliklerin öncüsü Total ile Yakıtmatik’in Enerjisi Güzel. ” dedi.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş Satış Direktörü Göker Gürkaya,  “TOTAL Yakıtmatik ile birlikte işletmelerin akaryakıt maliyetlerinde gözle görülür oranda tasarruf yapmasını hedefliyoruz.  Özellikle TOTAL Yakıtmatik’in sahip olduğu teknolojik alt yapı ile işletmeler verimlilik ve sürdürülebilirlik konularında da güçlü bir çözüm ortağına kavuşmuş olacaklar. Güçlü ve global yazılım ortaklarımız ile birlikte hazırladığımız özel alt yapı ve raporlama sistemi sayesinde, benzer taşıt tanıma sistemlerinin ötesinde bir çözüm sunuyoruz. Gerçekten işinde hızlı düşünüp,  hızlı karar veren ve kazanmayı seven işletmeler için TOTAL fark yaratmaya devam edecek. Kredi kartıyla online başvuru ile birlikte sektörde bir ilke imza attık. Biz sektörde olmayan bir çözüm sunuyoruz. Tek bir bankanın değil tüm bankaların kartları üzerinden teminat kabul eden bir yapıyı hayata geçirdik” dedi.

HIZLI HAREKET ETMEYİ SEVEN İŞLETMELER İÇİN

Sektöre önceden programlanmış taşıt tanıma ekipmanları ile yeni bir soluk getiren TOTAL Yakıtmatik, bu sayede kurulum ve montaj sürelerinde yaşanan zaman kaybının önüne geçerek, filo yöneticilerine internet üzerinden siparişlerini tamamladıktan sonra aynı gün yetkili servislerin stoklarındaki hazır ekipmanların montajını gerçekleştirip, vakit kaybetmeden yakıt alma imkanını sunuyor. 

Tüm bunların yanı sıra, filosunu Yakıtmatik’e taşıyan işletmeler için çok avantajlı fiyatlarla araç takip sistemi sunan Total Oil Türkiye, filo yönetiminde rekabatte büyük bir avantaj sağlıyor.

TOTAL Yakıtmatik hakkında daha fazla bilgi almak için filo.yakitmatik.com web sitesini ziyaret edebilir ya da 444 0 496 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu haber 2137 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET’in yeni reklam ajansı Happy People Project oldu... 17.10.2019
Tırsan Ve Autamarocchı İş Birliği 100 Adetlik Dev Teslimatla Güçlendi ... 17.10.2019
Petrol Ofisi Sosyal Lig’e, bir ödül de MMA The Smarties’den... 17.10.2019
ENERJİSA ENERJİ’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ... 16.10.2019
SOCAR Türkiye İK Başkanı Sibel Uğur etkin 50 İK üst yöneticisi arasında yer aldı... 16.10.2019
Petrol Ofisi TÜMKAF 2019’da mühendis ve mühendis adayları ile buluştu…... 16.10.2019
Türkiye’nin en büyük lisanslı güneş enerjisi santrali Cıngıllı GES üretime başladı... 16.10.2019
Shell & Turcas enerjisini güneşten alan istasyon sayısını 3’e çıkardı... 16.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.