Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Alpet’in bayi sinerjisi iftar programıyla güçlendi

Güncelleme :12.06.2019

Alpet’in Adana, Ankara, Kocaeli, Samsun, İzmir ve Diyarbakır’da gerçekleştirdiği iftar yemeklerinde bayiler bir araya geldi. Samimi buluşmalara sahne olan iftar yemeklerinde Alpet üst yönetimi ve bayileri arasında akaryakıt sektörüne yönelik değerlendirmeler gerçekleştirildi.
 

Alpet ekibi, Ramazan boyunca Türkiye’nin tüm bölgelerinde düzenlediği iftar programlarında bayileriyle bir araya geldi. Adana, Ankara, Kocaeli, Samsun, İzmir ve Diyarbakır’da gerçekleştirilen iftar yemeklerine Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş ve Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt başta olmak üzere Alpet yönetimi ve bayileri katıldı. Sektöre ilişkin güncel değerlendirme ve öngörülerin paylaşıldığı organizasyonlarda mevcut piyasa koşulları karşısında atılması gereken stratejik adımlar konuşuldu.

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş iftar programlarında yaptığı konuşmalarda, Alpet’in Türkiye akaryakıt pazarında yüzde 100 yerli sermayeli ilk 10 oyuncusu arasında yer aldığına dikkat çekerek, bu noktaya bayilerle oluşturdukları güçlü sinerjiyle geldiklerini belirtti ve 2019’da da akaryakıt istasyonlarına yatırım yaparak bayi sayısını artırmayı sürdüreceklerini vurguladı.

Tüm ihtiyaçlara yönelik bir perakende zinciri

Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt
ise Alpet istasyonlarını tüketicilerin ihtiyaçlarına hitap eden bir perakende zinciri haline getirme stratejisini güçlü hamlelerle sürdürdüklerini ifade etti. Ali Murat Yeşilyurt, 2019’da da kalite odaklı hizmet anlayışıyla büyümeye devam edeceklerini belirtti.

İftar programlarına Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Alpet CEO Ali Murat Yeşilyurt, Alpet Genel Müdür Yardımcısı Kemal Uludağ, Alpet Bayi Satışları Müdürü Murat Batmaz, Alpet Deniz Satışları Müdürü Esin Kavuk ile Alpet tesis müdürleri, bölge ve saha ekipleri katıldılar.

İftar yemeğine katılan bayiler, oluşan samimi sohbet ortamıyla ilgili memnuniyetlerini Alpet yönetimi ile paylaşarak teşekkürlerini dile getirdiler. 

Bu haber 4252 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
WRC Türkiye Rallisi'nde zafer Sebastien Ogier’in oldu ... 17.09.2019
ZF'nin Çevre Dostu Deniz Sevk Teknolojisi Dünyanın Dört Bir Yanındaki Feribotlarda Kullanılıyor... 17.09.2019
Gelecek Nesillerin Ofisi, Petrol Ofisi... 17.09.2019
Bakan Fatih Dönmez açıkladı: 20 yılın rekoru geldi... 16.09.2019
TANAP ailesi dostluk maçında buluştu... 16.09.2019
LPG’de yüksek performans ile tasarruf mümkün ... 16.09.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.