Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > LPG Başlıkları

Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi Başlıyor!

Güncelleme :18.06.2019

BRC LPG Sistemleri, Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi’nin marka sponsoru oldu…

Avrupa’nın ikinci, dünyanın 11’inci en büyük LPG zirvesi,  19-21 Haziran tarihleri arasında İstanbul Raffles’da gerçekleşecek.Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun desteğiyle hayat bulan Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi Türkiye 2019, sektörün önde gelen oyuncularını bir araya getirmeyi planlıyor. Enerji ve LPG sektöründen ulusal ve uluslararası önemli temsilcilerin ve firmaların katılımıyla temiz enerji kaynağı LPG’nin ele alınacağı zirvenin marka sponsorluğunu dünyanın lider LPG dönüşüm kiti üreticisi BRC üstlendi. Ayrıca BRC Global Marketing Direktörü Marco Seimandi’de konuşmacı olarak yer alacağı zirvede, otogaz sektöründeki yenilikler de ele alınacak.

 

Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi’nde sektörün önde gelen oyuncuları 19-21 Haziran tarihleri arasında İstanbul Raffles’da bir araya geliyor. Dünya LPG Birliği ve Türkiye LPG Derneği işbirliği ile Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi‘nde 3 gün boyunca düzenlenecek paneller ve toplantılar ile sektörün gelişimi masaya yatırılacak. Zirvenin LPG sektörüne önemli bir değer katacağını belirten BRC Türkiye CEO’su Kadir Örücü, “43 ülkeden yaklaşık 350 delegenin katılması beklenen zirvede, 50'si yabancı olmak üzere toplam 70 firma yer alacak.  Dünya LPG Birliği ve Türkiye LPG Derneği işbirliği ile Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi'ne marka sponsoru olmak bizim için ayrı bir onur. Ülkemiz için ve LPG sektörü için önemli gelişmelerin yaşanacağı zirve, sektöre değer katacak.” dedi.

Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi Türkiye 2019


Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi, Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun desteğiyle; işletmeler için yeni fırsatlar yaratmak için ulusal ve uluslararası şirketleri, üst düzey yetkilileri, karar vericileri ve LPG sektörünün liderlerini bir araya getiriyor. Zirve, katılımcı firmalara, delegelere ve profesyonellere eşsiz bir değer katarak sektörün tüm paydaşlarına hitap edecek.

 

Bu haber 921 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
6 Başlıkta Doğu Akdeniz'de Sondaj Faaliyetleri... 21.07.2019
Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı... 19.07.2019
Unimog “Yılın Off-Road Aracı” Seçildi... 19.07.2019
EPDK’den katkılı akaryakıt düzenlemesi... 19.07.2019
Ekol Fortune 500’deki Yükselişini Sürdürüyor... 19.07.2019
Petkim Limanı’na dördüncü kez Yeşil Liman Sertifikası verildi... 19.07.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.