Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Türkiye Petrolleri’nin Yeni İstasyonu İstanbul Ataşehir'de Açıldı!

Güncelleme :25.06.2019

Akaryakıt dolumu, iki farklı konseptle hazırlanan oto yıkama alanı, elektrikli araçlar için konumlandırılan şarj ünitesi, madeni yağ değişim alanı, sınırsız wi-fi hizmeti, gurme konseptiyle yola çıkan yepyeni marketi ve Coffeemania lezzetleri ile İstanbul’un merkezinde konumlanan ve tümüyle Türkiye Petrolleri tarafından hizmet sunacak ilk istasyon olma özelliği taşıyan Ataşehir istasyonu açıldı.
 

Türkiye genelinde 700’e yakın akaryakıt istasyonu ve 250 bin metreküpün üzerindeki akaryakıt depolama kapasitesi ile Türkiye akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü oyuncularından biri olan Türkiye Petrolleri, yatırım stratejisi doğrultusunda yeni istasyonunu yine İstanbul’un en önemli ilçelerinden birinde açtı. Tümüyle Türkiye Petrolleri tarafından hizmet sunacak ilk istasyon olma özelliği taşıyan Ataşehir istasyonu hizmete açıldı.


İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Ataşehir’de, 9 akaryakıt ve 2 LPG adasının yer aldığı 6500 m2’lik bir alanda konumlanan yeni istasyonun açılışına Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari, Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ ve Türkiye Petrolleri üst yönetiminin yanı sıra bölgenin ileri gelenleri, sektörden önemli isimler ve çok sayıda basın mensubu katıldı.


Açılışta konuşma yapan Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, bu önemli yatırımla ilgili şunları söyledi: “Türkiye Petrolleri olarak yıl içerisinde daha fazlasını planladığımız DOCO yatırımlarımızın ilkini Ataşehir istasyonumuzla gerçekleştirdik. Daha iyi hizmette sınır olmadığını biliyoruz. Bu nedenle aklımızdakileri ilk olarak burada hayata geçirip; aynı konsepti, tüm bayilerimize yavaş yavaş yaymaya başlayacağız. Doğru lokasyonda, yepyeni hizmetlerle hayata geçen istasyonumuzda müşterilerimizi açık ve kapalı, self servis ve otomatik olmak üzere iki farklı tipte yıkama alanımız, elektrikli araçlar için şarj istasyonumuz, yepyeni market ve tuvalet konseptimiz, 24 saat boyunca sınırsız wi-fi hizmetimiz, madeni yağ değişim alanımız ve Coffeemania işbirliğimiz ile karşılıyoruz. Gerçek bir hizmet noktası olarak faaliyete geçen Ataşehir istasyonumuzun İstanbul halkının kalbini çalacağına eminim.”


Türkiye Petrolleri Satış Direktörü, İş Geliştirme ve DOCO Operasyonları Direktörü Şakir Memikoğlu
ise “Burası DOCO modeliyle işlettiğimiz ilk istasyonumuz. Bu nedenle her şeyin kusursuz olması için çok çalıştık. Çok yakında bu modelde elde ettiğimiz deneyimleri ve başarıları bayilerimizle de paylaşarak, müşterilerimiz için tüm ülke genelinde aynı yüksek standartta hizmet sunmayı hedefliyoruz.” dedi.


COFFEEMANIA İLE LEZİZ LEZZETLER!


Türkiye Petrolleri ve Coffeemania işbirliğinin ilk kez hayata geçtiği Ataşehir istasyonu; soğuk, sıcak kahveler, leziz tatlı ve tuzlu çeşitleri, sağlıklı soğuk içecekler gibi pek çok alternatifle hizmet veriyor. Dilerseniz hızlıca siparişinizi alıp yola devam edebilir ya da istasyon içerisinde geniş bir alana yayılmış Coffeemania bölümünde servis alabilirsiniz.


T-EKSTRA YIKAMA İLE ARACINIZI İSTER SİZ, İSTERSENİZ MAKİNA YIKASIN!


Türkiye Petrolleri’nin bu yeni istasyonunda aracınızın bakımıyla bizzat ilgilenmek isterseniz self servis yıkama alanından faydalanabilirsiniz. Otomatik yıkama içinse yine istasyonda son teknolojiyle donatılmış bir araç yıkama makinası mevcut.  
 

CASTROL İLE ÜCRETSİZ MADENİ YAĞ DEĞİŞİMİ


İstasyonda, madeni yağ konusunda özel hizmet almak isteyen müşterileri Castrol Madeni Yağ servis noktası bekliyor. Bu alanda işin uzmanlarına danışabilir, aracınızın ihtiyaç duyduğu yağı öğrenerek ücretsiz olarak değişimini sağlayabilirsiniz.
 

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İÇİN ŞARJ İSTASYONU DA BURADA


Günümüzde kullanımı giderek artan elektrikli araç kullanıcılarını da unutmayan Türkiye Petrolleri, yeni istasyonunda elektrikli araçlar için bir şarj ünitesi de konumlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 4792 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
En Temiz Araçlar Washtec Olan İstasyonlarda ... 21.11.2019
Ford, uluslararası 2 prestijli ödülü aynı anda kazandı…... 21.11.2019
Asis, Autocomplex 2019 Fuarı'nda Yeni Teknolojilerini Tanıttı... 21.11.2019
Cosa, Türkiye’de hanelerin doğal gaz faturasında yıllık 5,7 milyar TL tasarruf vadediyor... 21.11.2019
Mercedes-Benz Türk'ün Aksaray Kamyon Fabrikası’ndaki 275.000’inci kamyonu banttan indi... 21.11.2019
Akfen Holding yatırımcının yoğun ilgisiyle 200 milyon TL’lik tahvil ihracı gerçekleştirdi... 21.11.2019
Aftermarketi gelecekte neler bekliyor – elektrikli motor bağımsız servisler için ne anlam ifade ediyor?... 21.11.2019
Continental’den Maximum Kart ile Peşin Fiyatına 8 Taksit Fırsatı ... 21.11.2019
Schaeffler eğitimleri hız kesmeden devam ediyor... 21.11.2019
Hollandalı Taşımacılık Devi Jan De Rıjk’in Filo Yatırımında Tercihi Yine Tırsan... 21.11.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.