Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Alpet'in Gold Market konseptli istasyonları hızla artıyor

Güncelleme :03.07.2019

Çatalca Tezcanlar Petrol yenilenen yüzüyle hizmete girdi
 

Türkiye'nin enerji sektöründeki 22 yıllık yerli markası Alpet'in Gold Market konseptli yeni nesil istasyonları, gördüğü ilgiyle hızla artmaya devam ediyor. Alpet istasyonlarını yakıt satışından öte tüketicilerin temel ihtiyaçlarını da karşılayabildikleri noktalara dönüştüren, market, kafe ve diğer donatılarıyla fark yaratan Gold Market konsepti, hizmet kalitesiyle büyük memnuniyet topluyor. Alpet'in Gold Market konseptli istasyonlarının biri daha İstanbul'da hizmete girdi. Gold Market donanımıyla yenilenen Alpet Tezcanlar Petrol,  Gökçeali Çatalca'da faaliyetlerine yeni yüzüyle devam edecek.

İlçe protokolünden Alpet'e teşekkür


Yeni dönem hizmetlerine düzenlenen bir törenle başlayan Tezcanlar Petrol'ün açılışına; Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca Spor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe, Çatalca Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü personeli ile Alpet CEO'su Ali Murat Yeşilyurt ve Alpet Genel Müdür Yardımcısı Kemal Uludağ, davetliler ve bölge sakinleri katıldılar. Çatalcalıların büyük ilgisiyle gerçekleşen törene katılan ilçe protokolü, Çatalca'ya yaptıkları yatırım ve bölge halkına kaliteli hizmet sunacak bir istasyon kazandırmalarından dolayı Altınbaş Holding ve Alpet yöneticilerine teşekkürlerini dile getirdiler.

"Yeniliklere devam edeceğiz"


Törende konuşan Alpet CEO'su Ali Murat Yeşilyurt, tüm tüketicilerin beğenisini kazanan Gold Market konseptine önümüzdeki dönemde daha da çok odaklanacaklarını belirterek istasyonlarda sundukları hizmet başlıklarının çeşitliliği ve daha kaliteli hale getirilmesi için çalışacaklarını söyledi. Yeşilyurt, Alpet istasyonlarında müşterilerin tüm beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaya ve onları hayata değer katan yeniliklerle tanıştırmaya devam edeceklerini kaydetti.


Konuşmaların ardından ilçe protokolü, davetliler ve bölge halkı, Gold Market konseptiyle yenilenen istasyonu gezerek Alpet'in akaryakıt satış noktalarına yeni bir vizyon katan çözümlerini daha yakından tanıma fırsatı buldular. 

 

Bu haber 627 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
6 Başlıkta Doğu Akdeniz'de Sondaj Faaliyetleri... 21.07.2019
Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı... 19.07.2019
Unimog “Yılın Off-Road Aracı” Seçildi... 19.07.2019
EPDK’den katkılı akaryakıt düzenlemesi... 19.07.2019
Ekol Fortune 500’deki Yükselişini Sürdürüyor... 19.07.2019
Petkim Limanı’na dördüncü kez Yeşil Liman Sertifikası verildi... 19.07.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.