Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil, Gaziantep’te akaryakıtta yüzde 7 ile 17 arasında indirime gitti

Güncelleme :11.07.2019

  Kadoil, Gaziantep’te altı ayrı istasyonunda kurduğu tanzim satış noktasında akaryakıtta yüzde 7 ile 17 oranında indirime gitti.

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden birisi olan Kadoil, Gaziantep’te altı ayrı istasyonunda kurduğu tanzim satış noktasında akaryakıtta yüzde 7 ile 17 oranında indirime gitti. Yapılan indirim nedeniyle vatandaşlar, Kadooğlu ailesine teşekkür mesajları yağdırdı.

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden birisi olan Kadoil’in Gaziantep’te altı ayrı akaryakıt satış noktasında kurduğu tanzim satış noktalarında benzin ve motorinde yüzde 7, LPG’de ise yüzde 17 oranında indirim uyguladı. Yaşanan ekonomik sıkıntıları minimize etmek için araç kullanıcılarına destek veren Kadoil’e vatandaşlardan, indirim nedeniyle teşekkür mesajları yağdı. İndirimden memnuniyetini dile getiren vatandaşlar attıkları memnuniyet mesajlarında, "Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kadoil bizim Türkiye’deki gururumuz ve akaryakıt markamızdır. Yapılan indirimden dolayı Kadooğlu ailesi ve Kadoil çalışanlarına teşekkür ediyoruz. İndirim araçlarımıza daha düşük rakamlarla yakıt almamızı sağladığı gibi aile bütçelerimize de önemli bir destek oldu” yorumunu yaptı.

Gaziantep’te altı ayrı Kadoil akaryakıt istasyonunda kurulan tanzim satış noktalarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı memnun olduklarını ifade eden Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Veli Kadooğlu ise uygulamanın temel hedefinin ülke ekonomisine katkı sağlamak olduğunu ifade ederken indirimlerin ayın belli günlerinde değil haftanın her gününü ve günün bütün saatlerini kapsadığını ifade etti. Kadooğlu, yaptığı değerlendirmede “Kadoil akaryakıt sektöründe Türkiye’nin önemli markaları arasında yer alıyor. Ekonomide yaşanan sıkıntılar karşısında vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla Gaziantep’te 6 ayrı istasyonumuzda Tanzim Satış Noktaları kurarak indirime gittik. Benzin ve motorinde %7, LPG’de ise %17 indirim yapılan tanzim satış istasyonlarımıza ilgi büyük. Vatandaşlarımız indirimli akaryakıtla kendi bütçelerine önemli bir katkı sağlarken ekonomideki çarkların da dönmesine kurum olarak destek veriyoruz. Bu uygulamamız her gün gerçekleştirilecek ve saat kısıtlamamız yok” dedi.

Kadoil enflasyonla mücadeleye destek vermişti

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kadoil, akaryakıt ve LPG dağıtım sektöründe 550’nin üzerindeki bayiliği ile sektöründe önemli bir paya sahip. Geçtiğimiz dönemlerde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından başlatılan "Enflasyon ile Topyekûn Mücadele" hareketine de büyük destekler veren Kadoil, akaryakıt istasyonlarında da yüksek oranlarda indirimler ile vatandaşa destek vermişti.

 

Bu haber 383 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
6 Başlıkta Doğu Akdeniz'de Sondaj Faaliyetleri... 21.07.2019
Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı... 19.07.2019
Unimog “Yılın Off-Road Aracı” Seçildi... 19.07.2019
EPDK’den katkılı akaryakıt düzenlemesi... 19.07.2019
Ekol Fortune 500’deki Yükselişini Sürdürüyor... 19.07.2019
Petkim Limanı’na dördüncü kez Yeşil Liman Sertifikası verildi... 19.07.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.