Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Total Oil Türkiye, Basketbol Milli Takımları Ana Sponsoru oldu

Güncelleme :07.08.2019

 Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Total Oil Türkiye, Basketbol Milli Takımları Ana Sponsoru oldu. Total Oil Türkiye,  Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma çerçevesinde Basketbol Milli Takımlarını 3 yıl boyunca destekleyecek, Milli Takım formalarının sırtında Total ve Demirören logoları yer alacak.

 Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Total Oil Türkiye, Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma ile Basketbol Milli Takımlarının ana sponsoru oldu. İmza töreni, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Total Oil Türkiye ve Demirören Grubu  Şirketleri Yöneticileri, Türkiye  Basketbol Federasyonu Temsilcileri, spor camiası ve basın mensuplarının katılımıyla, Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti.

 Bu önemli iş birliğinin imza töreninde konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Türkiye’de basketbol ailesi olarak büyük, güçlü ve başarılı bir aileyiz. Mutluluğumuz birbirimize olan inancımızdan kaynaklanıyor. Sporcularımız, kulüplerimiz, sponsorlarımız, idarecilerimiz ve basın mensubu arkadaşlarımızla ortak hedef ve arzularımız var. Bu hedeflere ulaşmak için yine ortak bir çalışma hayata geçirmemiz gerekiyor. Bu anlamda basketbol ailemizin yeni üyesi Total İstasyonları ve Demirören Holding, yürüdüğümüz bu şanlı yolda gücümüze güç katacaktır. Başta Rahmetli büyüğümüz Erdoğan Demirören, ardından abim ve başkanım Sayın Yıldırım Demirören, çalışmaları ile yıllardır Türk sporuna değerli katkılarda bulunmuş ve en önemli sorumlulukların altından başarı ile kalkmıştır. Bu nedenle Demirören Ailesi’nin Total İstasyonları ile toplumumuzun buluşma noktası olarak basketbolu seçmiş olmaları benim için herhangi bir sponsorluktan çok daha fazla değerlidir.” dedi. 

 Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ise konuşmasında Türk Basketboluna destek olmaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.  Yıldırım Demirören, “Bu iş birliği bizim için çok değerli ve anlamlı. Çünkü, Milli Takımlarımız tüm Türkiye için gurur kaynağı. Bugün, Total Oil Türkiye markamızla Türkiye’nin gururu Basketbol Milli Takımlarımızın ana sponsoru olduk. Türkiye Basketbol Federasyonu ile yaptığımız bu anlaşma ile ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, bizlere büyük başarılar yaşatan Basketbol Milli Takımlarımızı destekliyor olmaktan dolayı mutluyuz. Türk basketbolu, her geçen gün çok daha iyi noktalara geliyor. Genç nesillerin bu spora ilgisini artırmak ve gelişen basketbolu destekliyor olmak bize kıvanç veriyor. Bu vesile ile Basketbol Federasyonu Başkanımız Hidayet Türkoğlu’na, onun nezdinde tüm Basketbol Federasyonuna ve sporcularımıza, ülkemize ve milletimize yaptığınız katkılar için teşekkür ediyorum. Hepimizin övünç kaynağı olan basketbolcularımıza önümüzdeki müsabakalarında başarılar diliyorum” dedi. 

 2021 yılı sonuna kadar devam edecek  anlaşma kapsamında Total Oil Türkiye, Basketbol Milli Takımlarını 3 yıl boyunca destekleyecek. Milli Takım formalarının sırtında Total ve Demirören logoları yer alacak. 

 Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran Total Oil Türkiye, 500’ün üzerinde istasyonu ve Türkiye çapındaki geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor. 

 Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışan Total Oil Türkiye, tüm iletişim çalışmalarında Türkiye’nin ve insanının güzelliklerine değiniyor ve “Türkiye’nin Enerjisi Güzel” söylemiyle günlük hayat mücadelesinde insanımıza enerji katmayı amaçlıyor.

Total Oil Türkiye şimdi de “Enerjisi Güzel Takım” söylemi altında gerçekleştireceği katkılarla Basketbol Milli Takımlarının enerjisini daha da artıracak.

 Total’den Milli Takıma Özel Reklam Filmi

 Total Oil Türkiye, 6 Ağustos tarihi itibariyle yayına giren reklam filminde “Enerjisi Güzel Takım” sloganıyla, önümüzdeki günlerde Dünya Basketbol Şampiyonası’na katılmaya hazırlanan Türkiye Basketbol A Milli Erkek Takımına başarı ve şans diliyor.

 Total istasyonunda geçen filmde, takım otobüsüyle istasyona uğrayan Milli Takım oyuncuları bir anda kendilerini bir sürpriz kutlamanın içinde buluyorlar. Adlarının anons edilmesiyle şaşıran Milli oyuncularımız, bir anda aslında onları uğurlamak için oraya gelmiş bayraklı, formalı, atkılı taraftarlar, müşteriler ve Total çalışanlarıyla karşılaşıyorlar. “Bu Takım Çok Özel, Enerjimiz Güzel”, “Haydi Enerjisi Güzel Takım, Yepyeni Zaferlere!” sloganlarıyla Milli Takım kendisine yakışır görkemli bir kutlamayla Dünya Şampiyonası’na yolcu ediliyor. 

Bu haber 1782 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Petrol Ofisi, ‘Perakendenin Hızlıları Ödülü’ne layık görüldü... 11.12.2019
MAN 2019’da pazar pozisyonunu korudu... 11.12.2019
Reysaş Lojistik, filosunu 50 adet IToY ödüllü F-MAX ile genişletti... 11.12.2019
İTT Lojistik’in Konteyner Yatırımında Tek Tercihi Tırsan... 11.12.2019
Gürsel Turizm’den Fenerbahçe Spor Kulübü’ne özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo... 11.12.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.