Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan’dan İstasyonunuzun Tamamı ile Entegre SELF-SERVİS

Güncelleme :22.08.2019

Mepsan Self-Servis istasyon konsepti artık hizmetinizde.
 

Mepsan tarafından Petroleum İstanbul 2019 fuar etkinliğinde lanse edilen, bütün katılımcılar tarafından büyük ilgi uyandıran Mepsan Self-Servis istasyon konsepti artık hizmetinizde. İstasyonunuzda personel bulundurmadan 7/24 müşterilere hizmet verebilme olanağı sağlayan dış mekan ödeme terminalleri petrol istasyonları için özel tasarlanmıştır. 15” parlak renkli ödeme ekranı, dokunmatik tuş takımı ve kullanıcı dostu yönlendirme yapan ara yüz ile müşterilerinize hızlı, ayrıca da güvenli bir hizmet sunarken, her türlü ortam şartlına dayanıklı yapısı ile istasyonlarında geleceğin teknolojisini hedefleyen enerji sektörünün büyük ailesi için MEPSAN Ar-Ge Mühendisleri tarafından geliştirmesi tamamlanmıştır.


    Mepsan Self-Servis istasyon konsepti ile sadece pompalarınıza değil, Mepsan’ın Petroleum İstanbul’da katılımcıların beğenisine sunduğu entegre olarak çalışabilen ileri teknoloji yıkama sistemleri ve dış mekan ürün otomatlarına da hükmedilebilecektir. Mepsan dış mekan ödeme terminali yüksek güvenlikli kasası ve yetkisiz müdahalelere karsı erken uyarı(alarm) sistemi ileparanızı ve cihazınızı güven altında tutarken, hem lokal hem de merkezi olarak sizi satışlar hakkında bilgilendirebilecektir.


16 adet pompa ile haberleşebilme imkanı ve istenildiği takdirde opsiyonel olarak bu sayının arttırılabilmesi tamamen kullanıcın inisiyatifinde olan yapıda, akıllı sensör teknolojileri ile araç plakalarını anlık işleyebilme yeteneği pompacı veya kullanıcı kaynaklı hataların önüne geçecektir. Güvenli sistem yapısında, para okuyucu ile nakit işlem yapabilme, güvenli GMP3 protokolü ile entegre POS sistemi ile kredi kartı ödemesi, mobil ödeme ile entegre olma ve nakit para üstü için güvenli (kriptolu) ve takip edilebilen barkod oluşturma da artık mümkün olacak.


Daha detaylı bilgi için www.mepsan.com.tr web sitesini ziyaret edebilir veya Mepsan satış ekibi ile temasa geçebilirsiniz.

 

 

Bu haber 2671 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
LPG’nin geleceği var!... 10.12.2019
Milyonlarca eve doğalgaz ulaştırmaktan gurur duyuyoruz!... 10.12.2019
Mercedes-Benz Türk, Aydın’daki Yıldız Kızlar’la buluştu... 10.12.2019
Lassa Snoways 4 ile Kışın Zorlu Şartlarında Yolculuklar Kesintisiz Sürüyor ... 10.12.2019
ZF coPILOT Gelişmiş Güvenlik ve Sürüş Konforu Sağlar... 09.12.2019
ExxonMobil'den Çin’e 10 milyar dolarlık yatırım ... 09.12.2019
Aytemiz, “Sektörlerin en beğenilen şirketleri” araştırmasında ilk 3 arasındaki yerini aldı... 09.12.2019
EKOL’ün AR-GE Direktörü Erdem Özsalih, Türkiye ve Dünyada Lojistik 4.O'ın Gelişimini Anlattı... 09.12.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.