Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

Turpak, Bayilerinin Yetkinliklerinin Arttırılması İçin Düzenlediği Eğitimlere Devam Ediyor

Güncelleme :30.09.2019

 TURPAK, sahada çalışan yetkili servis çalışanlarının teknik konularda bilgi, beceri ve yetkinliklerinin artırılması amacıyla, yetkili servis çalışanlarına yönelik eğitimlerine devam ediyor. Düzenlenen eğitim programlarından memnun olduklarını belirten bayiler, şirket CEO’su Sayın Tamer Şengönül’den eğitimlerin devamını talep ettiler.

TURPAK, sahada çalışan yetkili servis çalışanlarının teknik konularda bilgi, beceri ve yetkinliklerinin artırılması amacıyla, yetkili servis çalışanlarına yönelik eğitimlerine devam ediyor. 

Bu bağlamda, şirket bünyesinde MEB Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğü tarafından verilen Endüstriyel Bakım Onarım alanında Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı sertifika programı düzenlenerek, yetkili servislerin yetkinliklerinin artırılması, İSG ve SEÇ konularında bilgi birikimlerinin arttırılması ve sahada yaşanılan sorunların giderilmesi hedeflenmiştir.

Düzenlenen eğitim programlarından memnun olduklarını belirten bayiler, şirket CEO’su Sayın Tamer Şengönül’den eğitimlerin devamını talep ettiler. Yetkili servisler ile bizzat ilgilen Tamer Şengönül; bayilerimizin kalitesinin artması bizlerin motivasyonunu ve gücünün arttırıyor” dedi .

Bu haber 2822 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Rosatom Rüzgâr Enerjisi Yatırımlarına Devam Ediyor... 06.08.2020
Çin, bu yılki yenilenebilir enerji yatırım bütçesini 31,5 milyar dolara çıkardı... 06.08.2020
7 aylık kimya ihracatı 10 milyar doları aştı... 06.08.2020
PETLAS çiftçilere destek oluyor... 06.08.2020
SOCAR AVIATION, Milas-Bodrum Havalimanı’nda yakıt teminini kendi ikmal tesislerinden yapacak... 06.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.