Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TOTAL istasyonları, Dünya Kahve Günü’nü özel bir kampanya ile kutladı

Güncelleme :02.10.2019

 Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü keyifli bir kampanya ile kutladı. Türkiye genelinde istasyonlarını ziyaret eden herkese, NESCAFE’nin yeni Milano ATTIMO serisi kahve makinalarıyla hazırlanmış lezzetli bir kahve ve Nesfit sağlıklı bar ikram edildi.

TOTAL Oil Türkiye, ziyaretçilerine kusursuz bir kahve deneyimi sunmak için Nestlé Professional ile iş birliğine gitti ve istasyonlarında yer alan Cafe Bonjour ve Bonjour Market’lerde en yeni ve en son teknolojiye sahip NESCAFÉ Milano ATTIMO serisi kahve makinalarına yer verdi.

NESCAFÉ Milano ATTIMO serisinin adı İtalyanca’daki ‘’an’’ kelimesinden geliyor. Taze kahve çekirdeklerini,  servisten hemen önceki “o anda” öğüterek hazırlayan NESCAFÉ Milano ATTIMO, taze ve otantik kahve deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 

Espresso’dan Cappucino’ya, Mocha’dan Flat White’a uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip makineler, kahveyi 60 saniyeden kısa sürede profesyonel bir baristanın elinden çıkmış gibi hazırlayabiliyor. Kullanımda olmadığı anlarda enerji tüketimini yüzde 60’a kadar düşüren NESCAFÉ Milano ATTIMO  aynı zamanda doğaya da özen gösteriyor. 

1 Ekim Dünya Kahve Günü’ne özel olarak Total istasyonlarında anlık çekilen ve hazırlanan lezzetli kahveler, yanında Nesfit sağlıklı bar ile istasyon ziyaretçilerine ikram edildi.

İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya ve Yalova olmak üzere toplam 41 Total istasyonunda yer alan NESCAFÉ Milano kahve servis noktalarının yıl sonuna kadar 50’ye ulaşması planlanıyor.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL Oil Türkiye, Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmaya devam ediyor. 

 

 

Bu haber 2135 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.