Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye!

Güncelleme :19.10.2019

 Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! 

CLUB TOTAL üyeleri kazanmaya devam ediyor!

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye A.Ş., Club TOTAL üyelerine birbirinden özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Yenilenen TOTAL istasyonları mobil uygulaması ile şimdi Club TOTAL'in avantajları çok daha güzel.

Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri olan Tekzen ile yapılan iş birliği kapsamında Club TOTAL üyeleri, Tekzen yapı marketlerden ya da tekzen.com.tr üzerinden mobilyadan aydınlatmaya, ev dekorasyonundan dayanıklı ev aletlerine kadar tek seferde yapacakları 500TL ve üzeri alışverişlerde, Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında 50TL değerinde akaryakıt ya da otogaz çeki kazanıyor. 

Tekzen kampanyasından yararlanmak için, Tekzen’de yapılan alışveriş sonrası iletilen kampanya kodunu, TOTAL Türkiye uygulamasında yer alan Tekzen özel kampanya alanındanki “KAMPANYA KODUNU GİRİNİZ” alanına girmek ve ardından “KODU ONAYLA” butonuna basmak gerekiyor.  Club TOTAL’in Tekzen kampanyası, 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli olacak.

Şimdi, Club TOTAL üyesi olmak çok kolay

Club TOTAL üyesi olmak için akıllı telefonlardaki uygulama marketleri üzerinden ya da http://bit.ly/clubtotal adresinden TOTAL Türkiye uygulamasını ücretsiz indirerek kolayca üye olmak mümkün. Sizler de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL Oil Türkiye, Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmaya devam ediyor.   

Bu haber 2133 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.