Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TOTAL Oil Türkiye’ye Viyana’da 5 Ödül birden

Güncelleme :22.10.2019

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Total Oil Türkiye, pazarlama dünyasının saygın iş ödüllerinden biri olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 5 ödül birden kazandı. “İki Elin Enerjisi Güzel” ve “Türkiye’nin Enerjisi Güzel” projeleriyle katıldığı her kategoride ödül kazanan Total Oil Türkiye, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Marka Yenileme kategorilerinde birinci seçilerek “Altın Stevie” ödüllerinin sahibi oldu.
 

Total Oil Türkiye, 2002’den bu yana düzenlenen ve iş dünyasının en saygın organizasyonlarından biri olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde, 2 ayrı projesi ile 5 ödül birden kazandı.

Avusturya’nın Viyana şehrinde düzenlenen ve bu yıl 74 farklı ülkeden katılımın gerçekleştiği törende Total’in ödüllerini Total Oil Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Begüm Egesel ve Total Oil Akaryakıt Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Beril Cabı Günermengi aldı.

TOTAL Oil Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Begüm Egesel
ödüller hakkında şu sözleri kaydetti, “Total Oil Türkiye olarak, Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi bizler, ülkemize değer katmak ve insanımıza hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için  çalışıyoruz. “Türkiye’nin Enerjisi Güzel” kampanyası ve devamında işitme engellilere yönelik gerçekleştirdiğimiz “İki Elin Enerjisi Güzel” projeleriyle kazandığımız bu ödüller için başta çalışanlarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Total Oil Türkiye’nin 2018 yılında hayata geçirdiği, işitme engellilere yönelik “İki Elin Enerjisi Güzel” projesi, Topluluk İletişimi alanında “Yılın PR ve İletişim Kampanyası” seçildi ve Altın Stevie Ödülü kazanmaya layık görüldü. Proje ayrıca Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanında Yılın PR ve İletişim Kampanyası kategorisinde Gümüş Stevie Ödülü ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Video kategorisinde Bronz ödüle layık görüldü.

Total Oil Türkiye’nin Altın Stevie Ödülü kazanan diğer projesi ise 2018 Aralık ayında hayata geçirilen “Türkiye’nin Enerjisi Güzel” imaj kampanyası oldu. “Marka Yenileme / Rebranding” kategorisinde birinci seçilen ve Altın Stevie Ödülü kazanan kampanya, Total markasının yenilenme sürecini temsil ediyor. Proje ayrıca, “Yılın Pazarlama Kampanyası – Otomotiv kategorisinde Bronz Stevie Ödülü’ne de layık görüldü.

 

Bu haber 5807 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.