Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

ASİS’in Monticola projesi ile Van’da minik yüreklere dokundu…

Güncelleme :30.10.2019

 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Monticola ekibinin ikinci durağı Van’da Çakırbey İlkokulu öğrencileri oldu

Asis Otomasyon’un 2 yıldır aralıksız sürdürdüğü kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola ile 2019-2020 eğitim-öğretim yılında ikinci durağı Van’da Çakırbey İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti. 

Van’ın Erciş ilçesinde bulunan 34 öğrencili Çakırbey İlköğretim Okulunu ziyaret eden Monticola ekibi, öğrencilere hediyelerini dağıtarak onlarla aktivitelerde bulundu. Öğrencilerin velilerinin de ilgi gösterdiği ziyarette, veliler Monticola yetkililerine teşekkür ederek yardıma ihtiyacı olan öğrencilere daha çok ilgi gösterilmesini istediklerini ve bu sayede okuyan bir nesilin geleceğini söylediler. 

Monticola ekibinin yanı sıra, Asis’in her ziyarette farklı departmanlarından kişiler de projeye katılımları ile destek vermektedir. Çakırbey İlkokuluna yapılan ziyarette Asis Teknik Müdürü Salih Kelleci katılımları ile katkıda bulunmuştur.  

Monticola projesi sayesinde okulun da birtakım ihtiyaçlarının karşılandığını belirten yetkililer, okulları yoğun inceleme ve araştırmalar sayesinde seçtiklerini ve  Monticola projesi kapsamında ilkokulların yardım alabilmesi için bazı gerekliliklerinin olduğunu belirttiler. Kapsam dahilinde olabilmek için söz konusu okulların projenin adını aldığı kırsal bölgede olması gerekmektedir. Kırsal bölge şartını yerine getiren bir ilkokulun aynı zamanda birleştirilmiş sınıflı olması da gerekiyor. Monticola yetkilileri ellerindeki kaynakları nokta atışı yaparak en çok ihtiyacı olan okullara götürmeyi hedeflediklerinin de altını çizdiler.

 

Bu haber 722 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
TEMSA 5 yıldır kariyerde engelleri kaldırıyor ... 16.11.2019
Enerji Bakanı Dönmez TürkAkım Alım Terminalini ziyaret etti ... 16.11.2019
BP-Turpak /Üst Düzey SEÇ Denetlemeleri Devam Ediyor…... 16.11.2019
GÜYAD, `Yenilenebilir Enerji Finansmanı Zirvesi´nde sektörü bir araya getirdi... 16.11.2019
Küresel petrol arzı Ekim ayında arttı... 16.11.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.