Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

Monticola Projesi Elbistan’da Minik Kalplere Dokundu…

Güncelleme :24.11.2019

 Asis’in kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola, bu kez de Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bulunan bir okulu ziyaret etti. 

Kırsal kesimde bulunan, birleştirilmiş sınıflı ilkokullara yardım götüren Asis’in kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola, bu kez de Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bulunan bir okulu ziyaret etti. 

35 öğrencili Eşe ve Yusuf Gülkaynak İlkokuluna giden Monticola yetkililerine Sivas/Gürün ilçesinin önemli isimlerinden ve aynı zamanda Monticola proje destekçilerinden Akaryakıt istasyonu sahibi Erol Bozkuş ve eşi de katıldılar.  Burada da öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Monticola ekibi yardımlarını dağıtarak onlarla oyunlar oynadı ve resim yaptı. Öğrenci velilerinin ziyaret süresince Monticola ekibine eşlik ederek götürdükleri yardımlardan ötürü yetkililere teşekkürlerini ilettiler.

Asis Otomasyon, yenilikçi ve öncü yaklaşımını kurumsal sosyal sorumluluk projesinde de sürdürerek bugüne kadar kapsam dahilinde birçok okulu ziyaret ederek birçok çocuğun yüreklerine dokunmuştur. Asis Otomasyon Yönetim Kurulu üyesi Safiye Kaya tarafından yürütülen proje sürdürülebilirlik kapsamında 3. eğitim öğretim yılında da yardımlarına devam etmektedir.

Bu haber 3294 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Yenilenebilir enerjiye Nisan ayında 5 milyar liralık destek... 25.05.2020
Turpak & Mercedes-Benz İşbirliği... 25.05.2020
Elektrik santrali sahalarının belirlenmesinde 'yeni metodoloji' devreye girecek... 25.05.2020
Yatağan Girme Barajı ekonomiye yılda 32 milyon liralık katkı sağlayacak... 25.05.2020
MLB GRUP’tan Hırvatistan’a Büyük Sevkiyat !... 25.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.