Haber Ekonomi


Haberler > Lojistik Başlıkları

“5.360 LOJİ&TED” konferansı 20 Şubat 2020 tarihinde İstanbul Hilton Maslak Hotel’de gerçekleştirilecek

Güncelleme :05.12.2019

 “Fark Yaratan Tedarik Zinciri ve Lojistik Yöntem ve Çözümleri” parolasıyla düzenlenecek uluslararası “5. LOJİ&TED” konferansı 20 Şubat 2020 tarihinde İstanbul Hilton Maslak Hotel’de gerçekleştirilecek.

360 CNP Event tarafından hazırlanan İstanbul Okan Üniversitesinin içerik danışmanlığını yaptığı ana teması “Fark Yaratan Tedarik Zinciri ve Lojistik Yöntem ve Çözümleri” parolasıyla düzenleyeceği uluslararası “5. LOJİ&TED” konferansı 20 Şubat 2020 tarihinde İstanbul Hilton Maslak Hotel’de gerçekleştirilecek.

Türkiye çeşitli alanlarda etkinlikler düzenleyen aynı zaman da danışmanlık hizmeti veren 360 CNP Event “5. LOJİ&TED” konferansı 20 Şubat 2020 tarihinde İstanbul Hilton Maslak Hotel’de gerçekleştirilecek. Amaç; maliyetleri azaltmak, küresel pazardaki artan sevkiyat hacmi, bu koşullarda iyi geliştirilmiş lojistik stratejilerinin önemi ticari şirketler için artmaktadır. 360 CNP Genel Müdürü Özlem Alkan LOJİ&TED 2020 konferansının, birçok şirket için maliyetlerini azaltmak bağlamında en önemli fırsatlardan biri olacağını belirtirken, Konferansın; lojistik, nakliye, tedarik zinciri yönetimi, satın alma, sigorta, depolama, dağıtım, IT gibi şirket sahipleri ve alanında uzman üst düzey yöneticilerin katılacağı bir uzmanlar zirvesi olması bekleniyor görüşünü bildirdi. Konferansın hedeflerinden bazıları; sektör profesyonellerin networkları için bir zemin oluşturmak, tecrübe alışverişinde bulunmalarını sağlamak ve yurt dışından gelen temsilciler ile doğrudan ilişki kurmalarını sağlamaktır. Konferans’ta işlenecek konular: Maliyetleri azaltma yollarını araştırmak ve rekabet edebilen fiyatların sürdürülmesi, piyasa talebi sorununu aşmak Nakliye ve lojistik sektörünün potansiyel müşterilerinin analizi Etkin kriz yönetimi stratejilerini bulma, Uluslar arası lojistik merkezlerin potansiyellerini keşfetmek Hizmet verimi ve kalitesini arttırmak için teknolojiyi keşfetmek Çevresel girişimlerin yararlarını anlama, lojistik faaliyetler içerisinde zorluklar ve çözümlerini araştırmak Sektörel derneklerde yer alıyor. 360 CNP Genel Müdürü Sn. Özlem Alkan ve Oya Kalender’in bir hoş geldiniz konuşması yaparak devam edeceği konferansta TEDAR, LODER, UTİKAD, Okan Üniversitesi sunum gerçekleştirecek olup IKEA, ARÇELİK, CEVA, JUNGHERİNC, DÜZEY PZ. SDZ GmbH gibi sektör devlerinin konuşmacı olarak yer alacak konferansa yaklaşık 250’nin üzerinde delegenin katılımın gerçekleşeceği ifade edildi. 

Bu haber 8529 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.