Haber Ekonomi


Haberler > Elektrik Başlıkları

EnerjiSA Enerji A.Ş., TEİD üyeleri arasına katıldı

Güncelleme :31.01.2020

Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla bugün 150’i aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına EnerjiSA Enerji A.Ş. de katıldı.
 

Etik ve İtibar Derneği (TEİD), üye sayısını artırmayı sürdürüyor. İş etiği ilke ve değerlerinin  şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline gelmesi hedefiyle 2010 yılında kurulan TEİD, bugün GSMH'nın yüzde 15'ini oluşturan ve 250 binin üzerinde çalışanı istihdam eden önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşuyor. İş dünyasının yoğun desteğiyle üye sayısını düzenli olarak artıran TEİD’in yeni üyesi ise Türkiye’nin en önemli enerji şirketlerinden EnerjiSA Enerji A.Ş. oldu.

Elektrik dağıtımı ve satışından oluşan iki ana iş kolunu operasyonel mükemmellik odaklı yürüten EnerjiSA Enerji A.Ş., bugün 14 ilde 9.6 milyon müşteriye ulaşarak 21 milyonu aşkın kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlıyor. Bununla birlikte EnerjiSA Enerji A.Ş., şirket bünyesindeki Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş., Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş., EnerjiSA Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş., EnerjiSA İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş., EnerjiSA Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile elektrik dağıtımı ve perakende satışıyla  ilgili faaliyetlerini, EnerjiSA Müşteri Çözümleri A.Ş. ile de müşteri odaklı pazarlama hizmetleri ve enerji danışmanlığı faaliyetlerini de sürdürmektedir. Ayrıca Nisan 2018’de çoğunluk hisselerini satın aldığı E-Şarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş. ile de şarj ünitelerinden oluşan bir ulusal istasyon ağı ve işletim sistemi oluşturmak suretiyle müşterilerine şarj çözümleri sunmaktadır.  

 

Bu haber 7268 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Tüpraş, 2020 yılı ilk yarısında da Türkiye’nin enerji ihtiyacını karşılamaya devam etti... 12.08.2020
ABD petrol stokları bir haftada 4.4 milyon varil azaldı... 12.08.2020
Ford Trucks kamyonları Romanya sokaklarını temizleyecek... 12.08.2020
Pirelli’nin İzmit’te Ürettiği Stella Bianca Lastikleri Formula 1 Yarışı İle Pistlere Dönüyor... 12.08.2020
MNG Kargo’nun düzenlediği sektörün ilk hackathon’u sonuçlandı... 12.08.2020
‘OPET PeP Visa Sanal Kart’ ile güvenli ve kazançlı alışveriş... 12.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.