Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil 2020’ye bitmeyen enerjisi ile giriş yaptı

Güncelleme :07.02.2020

 Kadoil, 2020 yılının ilk 'Satış Gücü' toplantısını ülke genelinde hizmet veren 16 bölge müdürü ve genel merkez yönetiminin katılımıyla 31 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında Akdeniz Dolum Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Kadoil, 2020 yılının ilk 'Satış Gücü' toplantısını 31 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında ülkenin en büyük depolama tesislerinden Akdeniz Dolum Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Ülke genelinde hizmet veren 16 bölge müdürü ve genel merkez yönetiminin katılımıyla gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda 2019 yılı genel değerlendirmesi ve 2020 stratejilerinin yanı sıra, yatırım hedefleri, ikmal ve finans prosedürleri, taşıt tanıma teknolojileri ve akaryakıt dışı gelir projeleri tüm katılımcılarla paylaşıldı. 

İki gün süren toplantılara Kadoil Yönetim Kurulu Üyeleri Yasin Kadooğlu ve Nergiz Kadooğlu Çiftçi, Genel Müdür Yardımcısı Seyit Çifçi ve tüm satış müdürleri katılım gösterdi. 

 'Satış Gücü' toplantısında 2019 yılının analizleri göz önünde bulundurularak 2020 yılında gerçekleştirilmesi planlanan satış hedefi, istasyon yatırımları ve bayi ilişkileri ile tüketici sadakati üzerinde duruldu. Sektöre öncülük olabilecek yeni projeler değerlendirildi.

Toplantının birinci günü Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Kadooğlu’nun açılış konuşması ile başladı, Satış Müdürü Alper Karaeminoğulları’nın sektör değerlendirmesi ile devam etti. Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel’in Kadoil Oil Master ve katılı ürünlerdeki satış başarı ile ilgili paylaştığı veriler ve yeni hedefleri ile son buldu. Bölge Müdürleri ile tasarrufta yüksek performans sağlayan katkılı ürün EcoMax ve son sistem son teknoloji ile geliştirilmiş olan taşıt tanıma sistemi Kadomatik hakkında bilgilerin de verildiği toplantının ilk günü Akdeniz Dolum Tesisleri gezisi ile son buldu.

 Toplantının ikinci günü Kadoil Yönetim  Kurulu Üyesi Nergiz Kadooğlu Ciftçi’nin genel değerlendirmesi ile başladı. Sektör ve Kadoil ve Kadooğlu Holding hakkındaki gelişmeleri paylaşan ve holdingin finansal gücüne vurgu yapan Çiftçi; finans, muhasebe ve dijitaleşme ile ilgili yürüttükleri başarılı projelerden söz etti. Çiftçi ayrıca, İtibar, hızlı büyüme gibi konuların değerlendirildiği, Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşlarının ödüllerindirildiği listelerde üst sıralarda yer almanın gururunu paylaşırken bayi ve ekip arkadaşlarının sayılarını arttıracaklarına vurgu yaptı. 

Hedef; Gözde lokasyonlar ile İl ve İlçe Merkezleri 

Yatırım ve satış hedeflerini belirlerken gözde lokasyonlar ile İl ve ilçe merkezlerindeki istasyonların göz önünde bulundurduklarının altını çizen Satış Müdürü Alper Karaeminoğlulları, yeni satış stratejilerini ülkemizin içinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiklerini belirtti. Karaeminoğlulları, yeni bayi kazanmak kadar sözleşme yenilemelerinde uzun yıllardır beraber yürüdükleri bayilerle yola devam etmek istediklerini bu konuda sadakat arttırmaya yönelik cazip imkanlar belirlediklerinin altını çizdi, önceliklerinin şehir merkezleri ve hedef iller olduğunu söyledi. 

KadoGaz ile ilk 15 firma arasındayız

Akaryakıt sektöründe Kadoil ile ilgili yakaladığı başarısını otogazda Kadogaz markası ile sürdüren Kadooğlu Holding, LPG sektöründe kısa sürede 182 bayiye ulaşıp ilk 15 şirket arasına girdi. Otogaz - LPG hakkında gerçekleştirecekleri yatırımlara değinen Yasin Kadooğlu yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini; Gaziantep’te yapımını tamamladıkları LPG dolum tesisini ve Hatay Dörtyol’da 10-15 milyon dolar yatırımla deniz bağlantısı olan yeni bir LPG dolum tesisinin inşasına başladıklarını bölge müdürleri ile paylaştı. Yeni dönemde de çalışanları ve bayileri ile güvenle büyümeye devam edeceklerinin altını çizen Kadooğlu, göstermiş oldukları emek ve altın teri için ekip arkadaşlarına teşekkür etti. 

 AKDENİZ DOLUM TESİSLERİ

 Akdeniz Dolum Tesisleri, petrol ürünlerinin uluslararası ticaret ve ülke içinde dağıtım ve depolanması amacıyla daha kaliteli bir hizmet vermek anlayışı doğrultusunda 2008 yılında 70.000 m² alan üzerinde 141.000 m³ petrol ürününü depolama kapasitesi ile faaliyete geçirildi. Tesis, gerçekleştirilen önemli yatırımlarla uluslararası standartlara uygun ürün kalitesi ve fiyat bileşeni ile hizmet vererek aynı zamanda uluslararası petrol ticaretine, yakıt ikmallerine, bölgenin ihtiyaçları ile birlikte diğer iş alanlarına cevap verebilecek hizmetleri sunmaktadır. Tesis kapasitesininin 30.000 m³’ünü bölgesel ve yurtiçi taleplerin karşılanması için 111.000 m³’ünü de uluslararası petrol pazarına açılmak ve yabancı petrol firmalarına Türkiye’de yeni iş imkânları yaratmak amacı ile A tipi antrepo olarak kullanılmaktadır.

Akdeniz Dolum Tesisleri ayrıca, sahilden 5 km uzaklıkta, Türkiye ve Mersin bölgesinin, en büyük ve en modern, 14 metre draftta, 65.000 DWT kapasite ile aynı anda 2 geminin yanaşabileceği deniz platformuna sahip tek tesis olma özelliğini elinde bulundururken, hem yerel hem de uluslararası petrol ticareti yapan şirketler tesisin stratejik imkânlarından da faydalanabilmektedir.  

Bu haber 9453 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
PETLAS çiftçilere destek oluyor... 06.08.2020
IVECO’dan Hüner’e 10 adet S-WAY çekici teslimatı ... 05.08.2020
Otokar’a “Türkiye’nin En İyi İşvereni” ödülü... 05.08.2020
SEDAŞ, yeni organizasyon modeline geçişi tamamladı ... 05.08.2020
2020’nin ikinci çeyreğinde elektrik tüketimi azaldı... 05.08.2020
DKV, İtalya’da Kendi Geçiş Kutusunu Hizmete Sunuyor... 05.08.2020
İSO 500’ün yükselen değeri: HT Solar... 05.08.2020
ZES’ten elektrikli otomobillere 100 yeni istasyon... 05.08.2020
MAN’ın 50 yıllık elektrikli otobüs tecrübesi Automotive Brand Contest ‘Tasarım Ödülü’ ile taçlandı... 05.08.2020
Continental'in Yaza Özel İndirim Kampanyası Devam Ediyor ... 05.08.2020
Nergiz Kadooğlu Çiftçi, Tankar Petrol'ü ziyaret etti... 05.08.2020
Tofaş, İlk Yarı Sonuçlarını Açıkladı!... 05.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.