Haber Ekonomi


Haberler > LPG Başlıkları

Aksaray Hürriyet Mahallesi, Enerya ile doğal gaza kavuşuyor

Güncelleme :17.03.2020

 Kentlerinde yaşayan herkesi doğal gaz konforuna kavuşturmaya devam eden Türkiye enerji pazarının önde gelen oyuncusu Enerya, Aksaray Hürriyet Mahallesi´nde uzun zamandır beklenen doğal gaz hat imalatı çalışmalarına başladı. Temel atma töreninde konuşan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, "Konforlu ısınmanın ve temiz havanın teneffüs edilmesi için Hürriyet Mahallesine doğal gaz getirdik" dedi. Enerya Aksaray Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. İşletme Müdürü Taylan Ağca ise 2020 yılının ilkbaharında Hürriyet Mahallesi´ni doğal gaza kavuşturacaklarının altını çizdi.

Enerya, kentlerinde doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Son olarak Aksaray Hürriyet Mahallesi´nde uzun zamandır beklenen doğal gaz hat imalatı çalışmalarına başlayan Enerya, herkesin doğal gaz konforunu yaşaması için çalışıyor.

Başkan Dinçer: Enerya verdiği sözü tuttu ve dediği tarihte doğal gazı getirdi.

Aksaray Hürriyet Mahallesi´nde gerçekleştirilen temel atma töreninde konuşan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, "Konforlu ısınmanın ve temiz havanın teneffüs edilmesi için Hürriyet Mahallesi´ne doğal gaz getirdik. Bunun için oldukça mutlu ve gururluyuz. Büyük gayretler sonucunda bunu başardık. Enerya verdiği sözü tuttu ve dediği tarihte doğal gazı getirdi. Kendilerine de teşekkür ediyorum" diye konuştu. Konuşmasında vatandaşlara da seslenen Başkan Dinçer, "Enerya ile birlikte ortak çalışmamız sonucunda söz verdiğimiz gibi hizmeti getirdik, artık sıra sizin. Çalışmalarımız yerini bulursa, her eve, her sokağa doğal gaz gelecek." dedi.

"Enerya olarak halkımıza nasıl daha iyi hizmet götürürüz diye düşünüyoruz"

Temel atma töreninde söz alan Enerya Aksaray İşletme Müdürü Taylan Ağca da, "Bir yıldır başkanımızla yoğun bir çalışma içindeyiz. Öncelikle 2020 yılının ilkbaharında Hürriyet Mahallesi´ni doğal gaza kavuşturacağız. Enerya olarak her zaman halkımıza nasıl daha iyi bir hizmet götürürüz diye düşünüyoruz, bunun için çalışıyoruz. Doğal gazın konforunun tüm Aksaraylılara ulaşmasını istiyoruz. Çünkü doğal gaz demek temiz hava, ısınmada konfor ve evin bütçesine katkı demektir" dedi.

Ayrıca temel atma töreninden sonra Başkan Evren Dinçer ve Taylan Ağca, yapım çalışmalarının devam ettiği sokaklarda çalışmaları kontrol ederek çalışanlardan bilgi aldı.

Bu haber 7762 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.