Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > LPG Başlıkları

Aksaray Hürriyet Mahallesi, Enerya ile doğal gaza kavuşuyor

Güncelleme :17.03.2020

 Kentlerinde yaşayan herkesi doğal gaz konforuna kavuşturmaya devam eden Türkiye enerji pazarının önde gelen oyuncusu Enerya, Aksaray Hürriyet Mahallesi´nde uzun zamandır beklenen doğal gaz hat imalatı çalışmalarına başladı. Temel atma töreninde konuşan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, "Konforlu ısınmanın ve temiz havanın teneffüs edilmesi için Hürriyet Mahallesine doğal gaz getirdik" dedi. Enerya Aksaray Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. İşletme Müdürü Taylan Ağca ise 2020 yılının ilkbaharında Hürriyet Mahallesi´ni doğal gaza kavuşturacaklarının altını çizdi.

Enerya, kentlerinde doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Son olarak Aksaray Hürriyet Mahallesi´nde uzun zamandır beklenen doğal gaz hat imalatı çalışmalarına başlayan Enerya, herkesin doğal gaz konforunu yaşaması için çalışıyor.

Başkan Dinçer: Enerya verdiği sözü tuttu ve dediği tarihte doğal gazı getirdi.

Aksaray Hürriyet Mahallesi´nde gerçekleştirilen temel atma töreninde konuşan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, "Konforlu ısınmanın ve temiz havanın teneffüs edilmesi için Hürriyet Mahallesi´ne doğal gaz getirdik. Bunun için oldukça mutlu ve gururluyuz. Büyük gayretler sonucunda bunu başardık. Enerya verdiği sözü tuttu ve dediği tarihte doğal gazı getirdi. Kendilerine de teşekkür ediyorum" diye konuştu. Konuşmasında vatandaşlara da seslenen Başkan Dinçer, "Enerya ile birlikte ortak çalışmamız sonucunda söz verdiğimiz gibi hizmeti getirdik, artık sıra sizin. Çalışmalarımız yerini bulursa, her eve, her sokağa doğal gaz gelecek." dedi.

"Enerya olarak halkımıza nasıl daha iyi hizmet götürürüz diye düşünüyoruz"

Temel atma töreninde söz alan Enerya Aksaray İşletme Müdürü Taylan Ağca da, "Bir yıldır başkanımızla yoğun bir çalışma içindeyiz. Öncelikle 2020 yılının ilkbaharında Hürriyet Mahallesi´ni doğal gaza kavuşturacağız. Enerya olarak her zaman halkımıza nasıl daha iyi bir hizmet götürürüz diye düşünüyoruz, bunun için çalışıyoruz. Doğal gazın konforunun tüm Aksaraylılara ulaşmasını istiyoruz. Çünkü doğal gaz demek temiz hava, ısınmada konfor ve evin bütçesine katkı demektir" dedi.

Ayrıca temel atma töreninden sonra Başkan Evren Dinçer ve Taylan Ağca, yapım çalışmalarının devam ettiği sokaklarda çalışmaları kontrol ederek çalışanlardan bilgi aldı.

Bu haber 3229 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Petkim, tıbbi malzeme ve ambalaj hammaddelerinin üretimine ağırlık veriyor... 01.04.2020
Shell´den Sağlık Bakanlığı´na 5 milyon TL değerinde akaryakıt desteği... 31.03.2020
BP Türkiye’den İstanbul’daki Sağlık Bakanlığı ambulanslarına akaryakıt desteği... 31.03.2020
İnterpet 2020 bayi eğitimini yaptı... 31.03.2020
PETDER üyeleri “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek verdi... 31.03.2020
IVECO’dan Kalde Klima’ya 10 adet Daily... 31.03.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.