Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Asis Otomasyon, ürün eğitimlerine Fildişi Sahili’nde devam etti..

Güncelleme :23.03.2020

 Asis Otomasyon, Afrika’da Calibex hizmeti verecek olan iş ortaklarına ürün eğitimleri verip, Asis ürünleri ile ilgili de tanıtım toplantıları gerçekleştirdi.

Asis Otomasyon, Afrika’da verdiği ürün eğitimlerine Fildişi Sahilinde devam etti. Ülkede Calibex hizmeti verecek olan iş ortaklarına ilk önce ürün eğitimleri verip, Asis ürünleri ile ilgili de tanıtım toplantıları gerçekleştiren Asis yetkilileri, ek olarak saha eğitimleri de düzenledi. 

 Fildişi Sahili’nin Abidjan ve Yomoussoukro kentlerinde verilen üçer günlük eğitim ve toplantılara yaklaşık 20 kişi katılım gösterdi. Tank kalibrasyonunda lazer ile ölçüm yapan ve dünyada kendi alanında tek olan CalibeX ölçüm cihazı ile sahada testler gerçekleştirilerek eğitimler tamamlandı. Uluslararası Satış Müdürü Burak Kalkan ve Uluslararası Proje Uzmanı Erhan Özdamar tarafından verilen eğitimler sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

 ASİS’İN SATIŞ VE SERVİS AĞI DÜNYA ÇAPINDA!

Türkiye’de Akaryakıt sektöründe istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, taşıt tanıma sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında çalışmalarını sürdüren ASİS’in sunduğu hizmetler dünya çapında da yoğun olarak kullanılıyor. ASİS, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Afrika, Türk Cumhuriyetleri olmak üzere yaklaşık 40 ülkede servis ve satış hizmeti sunmaktadır.

 

Bu haber 5412 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.