Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

İnterpet 2020 bayi eğitimini yaptı

Güncelleme :31.03.2020

 İnterpet’in 28 Şubat tarihinde tüm bayilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği bayi pasaport eğitiminde tüm bayiler ile birebir sorunları, saha uygulamaları ve Seç-G kuralları hakkında görüşüldü.

28 Şubat tarihinde bir tam gün olarak gerçekleştirilen bayi pasaport eğitiminde tüm bayiler ile birebir sorunları, saha uygulamaları ve Seç-G kuralları hakkında görüşüldü. Eğitim sunumuna Genel Müdür Tüten Aluç’un konuşması ile başlandı.

Eğitim İNTERPET’in ana eğitim/konferans  salonunda gerçekleştirilmiş olup eğitimi Kalite ve SEÇ-G Müdürü olan Demet Dura tarafından verilmiştir. Eğitimde değinilen konular ise şu şekildedir: ay bazında İNTERPET’ in kalite ve seç anlamında yapmış olduğu iyileştirmeler ve yaşanılan sorunlar aktarıldı. 2020 yılı hedeflerinden bahsedildi. Akabinde dağıtım şirketlerinin temsilcilerinden kendi çalışma şekilleri dinlenildi ve yaşanan sıkıntılar dile getirildi. Bayilik ve bayii olma şartları ve dağıtım şirketlerinin sahalarında çalışabilmek için pasaport sistemleri aktarıldı.  2020 Haziran ayında olacak dönüşüm zamanında yaşanılması muhtemel sorunlarla ilgili olarak tek tek konuşuldu. Eğitimin ikinci yarısında kapalı alan, yüksekte çalışma, sıcak çalışma, LOTO, yangın, acil durumlar ve önlemleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Kapanış kısmına geçmeden ilkyardım ile ilgili bilgilendirmeyi Oksijen İlkyardım Merkezi eğitmenleri ile gerçekleştirildi.

Eğitimin kapanış kısmında Bayi ve çalışanlara ödülleri takdim edildi. SEÇ Kültürüne en hızlı uyum sağlayan PETRO-VAN firmasına ve SEÇ Uygulamalarında göstermiş oldukları başarılardan dolayı AKPOM firmasına ödülleri verilirken ayrıca  Sağlık, Emniyet, Çevre, Kalite Süreklilik ödülü Tanknology ekibinden Kaan Öney ve Çağdaş İtek‘e,  en iyi SEÇ Uygulaması için Interpet personellerinden Kadir Dağhan’a,  Meslekte başarı ödülü ise Veli Şahin Yılmaz’a takdim edildi. 

 

Bu haber 3834 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.