Haber Ekonomi


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Bakiler Lojistik, Tenteli Taşımalarını Renault Trucks İle Yapacak

Güncelleme :03.06.2020

 Uluslararası kuru yük taşımacılığı operasyonlarını Mersin merkezli yürüten Bakiler Lojistik, yeni Renault Trucks T 480 çekicileri filosuna kattı. 

Bakiler Lojistik Uluslararası Taşımacılık, Türkiye’den Avrupa, Orta Doğu ve Asya hattında kuru yük taşımacılığı yapıyor. Firma, yeni dört adet Renault Trucks T 480 çekici ile tenteli taşımacılık operasyonlarını güçlendiriyor. 

Araçları teslim alan Bakiler Lojistik firma sahibi Osman Baki açıklamasında; “Özellikle İtalya Ro-Ro hattını çok yoğun kullanıyoruz ve bu hatta çalışan araçlarımız dorse taşımacılığı yaptığı için aylarca yurda dönüş yapmıyor. Bu nedenle araçlarımızın problemsiz yola devam etmesi ve herhangi bir durumda araç üreticisinin her türlü desteği vermesi çok önemli. Renault Trucks’ın satış sonrası hizmetleri hem Türkiye hem Avrupa’da gelişmiş olduğu için bu araçları tercih ettik” şeklinde açıkladı. 

Alımlarında Renault Trucks çekicileri kullanan lojistik firmalarının araçlarından memnuniyetlerinin de etkili olduğuna dikkat çeken Baki; “Türkiye’deki birçok şehirde Renault Trucks çekicilerine ilginin yoğun olduğunun farkındaydık. Mersin ve bölgesinde de trafiğe çıkan Renault Trucks çekici sayısı her geçen gün artıyor” diyor. 

Bakiler Lojistik’in Renault Trucks ailesine katılmasının önemine değinen Erman Ticari Araçlar Genel Müdürü Emrah Deniz, teslimatta; “Tenteli taşımacılık yapan firmalar, Renault Trucks çekicilerin performans ve verimliliğinden oldukça memnunlar. Bakiler Lojistik’in de araçlarımızdan memnun kalacağına ve memnuniyetlerinin yeni alımların önünü açacağına eminiz” diye belirtti. 

Bu haber 3875 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Brisa, Otopratik markalı yedek parça ürün gamını genişletti, yerli ve yeni ürünlerini pazara sundu... 19.09.2020
LPG’li araçların kapalı otoparklara girebilmesi için neler gerekli?... 19.09.2020
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.