Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Türkiye Petrolleri’nden Avantajlarla Dolu Yeni Mobil Uygulama

Güncelleme :05.06.2020

Türkiye Petrolleri, yeni mobil uygulaması TP Mobil ile araç sahipleri için avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.
 

700’e yakın istasyon ağıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Türkiye Petrolleri, yeni mobil uygulaması TP Mobil ile araç sahipleri için avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. TP Mobil ile sürücüler, uygulamayı indirdikleri anda cazip indirim fırsatlarından yararlanıyor, araçtan inmeden ödeme yapabiliyor, navigasyon hizmeti ile direkt olarak istasyona yol tarifi alabiliyor, yanlış yakıt dolum riskini engelleyebiliyor. İşte kullanıcıların yeni yol arkadaşı olmak için yola çıkan TP Mobil dünyasının detayları…


Anında İndirim Fırsatları


TP Mobil’i indirip kayıt olan tüm sürücüler benzin, motorin ve otogazda anında  indirim kazanıyor. Aynı zamanda doğum günü gibi özel günlerde kişiye özel sürpriz indirimler de TP Mobil ile kullanıcılara sunulan fırsatlardan. Üstelik TP Mobil ile gelecek dönemlerde farklı alanlardaki iş birlikleri ile kullanıcılara birçok özel avantaj da sunulacak.


Teknolojinin tüm sektörlerde çok büyük bir değişim fırsatı yarattığına dikkat çeken Türkiye Petrolleri Pazarlama Müdürü Ulaş Koç yeni mobil uygulamayla ilgili şunları söyledi: “Müşteri ihtiyaçları ve kullanım alışkanlıkları hızlı bir dönüşümden geçiyor. Biz de teknoloji alanında önemli yatırımlar yapıyor, TP Mobil ile akaryakıt sektörüne yeni yaklaşımlar getirmeyi hedefliyoruz. Tüm uygulama marketleri üzerinden indirilebilen yeni mobil uygulamamız ile müşterilerimize sayısız avantaj sunmanın yanında, aynı zamanda araçtan inmeden ödeme yapabilmelerini, uygulama içerisinde onları bekleyen anında indirim ve sürpriz ayrıcalıklardan faydalanabilmelerini de sağlıyoruz. Şu anda TP Mobil’i indirip kayıt olan herkese yakıt alımlarında %3 indirim uyguluyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı geliştirilen TP Mobil, gelecek dönemlerde farklı alanlardaki iş birlikleri ile de kullanıcılarına birçok özel avantaj sunacak. İstasyonlara yol tarifi sunması, kullanıcıların araç ve yakıt tiplerini tanımlayarak yanlış yakıt dolum riskinin önüne geçmesi ile TP Mobil, hizmet kalitemizi daha da yukarı taşımamız konusunda bizim için önemli bir adım.


TP Mobil ile başlattığımız teknolojik dönüşüm, bugün müşterilerimizle temas ettiğimiz tüm noktalara, yani istasyonlarımızın tamamına yayılıyor. Asıl güzel olan ise şu; önümüzdeki dönemde yepyeni sürpriz özellikleri ile TP Mobil, yalnızca sürücülerin değil, araçların arka koltuğunda ya da sağ tarafında oturanların da, diğer bir deyişle yoldaki tüm yolcuların da en iyi arkadaşı olacak.


TEMASSIZ ÖDEME İLE ARAÇTA KAL


Ülkemizi etkisi altına alan Corona virüs salgını nedeniyle sosyal mesafenin hayatımızın bir parçası haline geldiği bu günlerde; Türkiye Petrolleri, istasyon çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak için TP Mobil’in temassız ödeme özelliğini de ön plana çıkarıyor.  


TP Mobil ile kullanıcılar, uygulamaya kaydettikleri kredi kartları ile hesaplarına bakiye yükleyerek akaryakıt ödemelerini araçlarında kalarak yapma imkânına sahip. Böylelikle sıfır temas ile satın alma sırasında yaşanabilecek sağlık tehditleri ortadan kalkarken; TP Mobil kullanıcıları hızlı ve güvenli şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

YANLIŞ DOLUM RİSKİ ORTADAN KALKIYOR


TP Mobil ile kullanıcılar, araç ve yakıt tiplerini tanımlayarak, yanlış yakıt dolum riskini tamamen ortadan kaldırıyor. Mobil uygulama, kayıt sırasında kullanıcının yakıt tipini kaydederek sadece kayıtlı yakıt bilgisi ile dolum yapılmasına imkan tanıyor.

NAVİGASYON DESTEĞİ İLE İSTASYONA KOLAY ULAŞIM


TP Mobil’in sunduğu sayısız faydadan yararlanmak isteyen Türkiye Petrolleri müşterileri TP Mobil’in geçerli olduğu istasyonları uygulama üzerinden görüntülüyor ve bu istasyonlara direkt olarak yol tarifi alabiliyor.

İstasyon Filtreleme Mümkün


TP Mobil kullanıcıları ilgili filtreleri kullanarak seçecekleri bir il içerisinde sadece belli özellikteki istasyonları görebiliyorlar. Örneğin sadece yıkama hizmeti verenleri, sadece elektrikli araç şarj ünitesi olanları, sadece taşıt tanıma sistemi kurulu olanları veya sadece TP Mobil üye istasyonları filtreleyip seçebiliyorlar.
TP Mobil ile Size Özel Avantajlar Hemen Cebinizde!


Türkiye Petrolleri’nin kusursuz müşteri deneyimi adına geliştirdiği fırsat ve avantajlarla dolu TP Mobil’i, Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz!


Uygulamanın indirilebileceği QR Code


 

 

Bu haber 14116 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Brisa, Otopratik markalı yedek parça ürün gamını genişletti, yerli ve yeni ürünlerini pazara sundu... 19.09.2020
LPG’li araçların kapalı otoparklara girebilmesi için neler gerekli?... 19.09.2020
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.