Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

ALPET Yönetimi Bölge Müdürleriyle bir araya geldi

Güncelleme :17.06.2020

 Akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli sermayeli kuruluşlarından ALPET, 13 Haziran tarihinde İstanbul’da ikincisini gerçekleştirdiği “Omuz Omuza” toplantısıyla Türkiye genelinde görev yapan Bölge Müdürleriyle bir araya geldi.

ALPET, Yönetim Kadrosu ile Bölge Müdürlerini buluşturan “Omuz Omuza” toplantılarının ikincisini 13 Haziran tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi. Altınbaş Üniversitesinde düzenlenen toplantıya Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, ALPET Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Ergi, ALPET Genel Müdürü Halil Doğan, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı/CFO Emel Sayınataç, Operasyon ve Tesislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Sakarya, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Vekili Murat Batmaz ve ALPET Türkiye Bölge Müdürleri katıldı.

“SAHADA HEP BERABER YENİ BİR HİKÂYE YAZACAĞIZ”

Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “Bayilerimizle sözleşmelerimizin birçoğu Eylül ayında sona erecek, şimdiden bu sözleşmeleri yenileme girişimlerimize başladık. Birincil önceliğimiz arzu ettiğimiz sözleşmeleri yenilemek ve bizimle aynı vizyona sahip yeni bayileri de aramıza katarak beraber büyümek istiyoruz. İstasyonlarımızda verdiğimiz servis, farklılaştırılmış akaryakıtlarımız, madeni yağ ürünlerimiz, market ve oto yıkama hizmetlerimizle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretebiliyoruz. Futbol, takımlarının başarısı oyuncu kalitesiyle doğru orantılıdır. Şampiyonluğa oynamayı hedefliyorsanız ona göre oyuncu alırsınız. Bir mevkide eksik olursanız başarılı olmanız zordur. Şirketler için de bu böyledir, en nitelikli çalışanları bir araya getiren şirketler için başarı kaçınılmazdır. İyi bir yönetim, iyi bir saha ekibi, iyi bir strateji ve oturmuş bir kurumsal kimliğe sahibiz. Bize, kurumsallığın değerine ve önemine inanan, bizimle beraber hareket eden bayilerimiz ile kazanacağız. Çok iyi bir ekibe sahibiz, sahada hep beraber yeni bir hikâye yazacağız” dedi.

“BAYİLERİMİZLE BERABER KARŞILIKLI KAZANARAK İŞİMİZİ BÜYÜTMEK İSTİYORUZ”

ALPET Genel Müdürü Halil Doğan ise, konuşmasında saha ekibinin önemini vurgulayarak, “Saha başarılı olmadan ALPET olarak başarılı olamayız, mıntıka ve bölge müdürlerimiz bizi yukarıya taşıyacak. Ekibimizin öneri ve görüşlerine çok önem veriyoruz. Sahada üretilecek sağlıklı stratejileri hayata geçireceğiz. Hizmette ve kalitede fark yaratmaya ve bayilerimizle birlikte daha ileriye yol alarak büyümeye kararlıyız. Bayilerimizle beraber aynı vizyon ile karşılıklı kazanarak işimizi büyütmek istiyoruz” dedi.

Yönetim kadrosu ile Bölge Müdürlerinin Akdeniz, Marmara, İç Anadolu, Ege, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da 2020 son yarıyıl hedefleri, iş geliştirme önerileri, bayilerle güçlerini birleştirme stratejilerinin ele alındığı toplantıda; ALPET Akaryakıt Dışı satışlar, Madeni Yağlar, Finans, Operasyon ve Tesisler,  Deniz Satışları ve Pazarlama ekibinin de bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi.

 

 

Bu haber 11019 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Brisa, Otopratik markalı yedek parça ürün gamını genişletti, yerli ve yeni ürünlerini pazara sundu... 19.09.2020
LPG’li araçların kapalı otoparklara girebilmesi için neler gerekli?... 19.09.2020
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.