Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

Ipone Yeni Dağıtım Ağı İle Türkiye Faaliyetlerini Hızlandırıyor

Güncelleme :17.07.2020

 Yenilenen dağıtım ağı ile Fransa’da üretilen yağ ve bakım ürünlerini Türkiye pazarında tüketiciler ile buluşturan Ipone, motosiklet tutkunlarının ihtiyacı olan tüm ürünleri sağlıyor.

Motosiklet madeni yağlarının genç ve dinamik markası Ipone, Türkiye pazarında faaliyetlerini hızlandırıyor. Yenilenen dağıtım ağı ile Fransa’da üretilen yağ ve bakım ürünlerini Türkiye pazarında tüketiciler ile buluşturan Ipone, motosiklet tutkunlarının ihtiyacı olan tüm ürünleri sağlıyor.

 1985 senesinden bu yana motosiklet madeni yağ ve bakım pazarına hizmet veren Fransız Ipone markasının adı, bir dövüşçünün zafer elde etmek için, bir dövüş sanatları yarışmasında alabileceği en yüksek puan anlamına gelen Ippon teriminden geliyor. 

 Passion First (Önce Tutku) sloganı ile yola çıkan firma motosikletine tutkun olan kullanıcıları hedefliyor. Çilek kokulu Katana, Samourai spor serisi yağları ve 2 zamanlı motosikletler için kullanılan yağ kutularındaki ölçekler ile de iki teker tutkunlarına ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.  

 Ipone’un bakım ve koruma serisi Careline; Motosiklet, Zincir, Motor, Lastik ve Sürücü bakım ürünleri olarak 5 farklı ürün grubundan oluşuyor. Uzun yıllar süren araştırmaların sonucu geliştirilen Careline koruma serisi, verimli ve kolay kullanımlı ürünleri ile yenilikçi formüller sunuyor, motorunuzu koruyor, temizliyor ve parlatıyor. 

Ipone’un bir diğer özelliği yarışçıların kullandığı ürünleri son kullanıcılarından da satın alabilmesi. Ipone; Dakar, World Superbike, Endurance ve MX GP yarışlarında boy gösterirken RedBull ile Moto GP’nin alt serisi olan Rookies Cup’da işbirliği yapıyor. Ipone ürünleri teknik olarak profesyonel takımlar ve sporcular tarafından farklı parkur ve şartlarda test ediliyor. Yarışçılardan gelen veriler doğrultusunda da ürünler geliştiriliyor. Bu da mevcut ürünlerde maksimum performansa ulaşılmasını sağlıyor.

Ipone ürünleri ile detaylı ilgili bilgiye www.ipone.com.tr  adresinden ve Ipone Türkiye sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. 

 

Bu haber 3820 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Aydem ve Gediz Perakende Müşterilerinin LÖSEV’le Büyük Dayanışması... 09.08.2020
Gelişim Lojistik, Renault Trucks İle Maliyet Tasarrufu Sağlıyor... 09.08.2020
“Gratis Sahilde” projesinin enerjisi Aytemiz’den... 09.08.2020
ASİS Otomasyon, Yapay Zeka Kullanarak Oluşturduğu S.I.R. Raporlarında EPA Onayı Aldı... 06.08.2020
Günsan GEP CLUB ile Türkiye’deki tüm elektrikçilere ulaşacak... 06.08.2020
SOCAR AVIATION, Milas-Bodrum Havalimanı’nda yakıt teminini kendi ikmal tesislerinden yapacak... 06.08.2020
Rosatom Rüzgâr Enerjisi Yatırımlarına Devam Ediyor... 06.08.2020
Çin, bu yılki yenilenebilir enerji yatırım bütçesini 31,5 milyar dolara çıkardı... 06.08.2020
7 aylık kimya ihracatı 10 milyar doları aştı... 06.08.2020
PETLAS çiftçilere destek oluyor... 06.08.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.