Haber Ekonomi


Haberler > Elektrik Başlıkları

Günsan GEP CLUB ile Türkiye’deki tüm elektrikçilere ulaşacak

Güncelleme :06.08.2020

 Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün öncü şirketlerinden Günsan Elektrik, elektrikçiler için geliştirdiği online ödüllendirme platformu GEP CLUB ile Türkiye çağında elektrikçilere ulaşarak, işbirliklerini artırıyor. Lansmanı temmuz ayında yapılan GEP CLUB ile birlikte bir ayda 9 webinar düzenleyerek sektöründe bir ilk gerçekleştiren Günsan, 3 yıl içinde Türkiye’deki tüm elektrikçilerin yüzde 50’sine ulaşmayı hedefliyor.

Yenilikçi ürünleri ile sektörde fark yaratan Günsan, Türkiye çapında elektrikçileri ve tüm iş ortaklarını buluşturduğu avantajlı online platformu GEP CLUB ile ülke genelinde 100 iş ortağına ulaştı.  Temmuz ayında lansmanı yapılan GEP CLUB ile elektrikçilerin Günsan ürünlerine ve kampanyalarına, e-öğrenimlerine ve teknik kaynaklara kolaylıkla ulaşmasını sağlayan Günsan, dijital dünyada rekabette öne çıkarak yeni deneyimler elde etmelerine de katkı sağlıyor.

Hedef Türkiye genelinde tüm elektrikçilere ulaşmak

Yenilikçi ürünlerinin yanı sıra dijitalleşmeye yaptıkları yatırımlarla da sektörde ilklere imza attıklarını söyleyen Günsan Elektrik Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, “Tüm iş ortaklarımızı tek noktada birleştirme hedefiyle hayata geçirdiğimiz GEP CLUB platformu, hızla dijitalleşen dünyada sektörümüz için de bir ilk. Henüz lansmanını geçtiğimiz ay yapmamıza rağmen şimdiden Türkiye genelinde iş ortaklarımızın sayısını artırdık. Tüm bayilerimize düzenlediğimiz webinar yayınları ile GEP CLUB’ı anlattık, bilgi verdik. Hedefimiz 3 yıl içinde Türkiye’deki elektrikçilerin en az yarısına, ilerleyen süreçte ise tamamına ulaşmak ve aramızdaki iş birliğini artırarak,  elektrikçilerimizin iş süreçlerine katkı sağlamak.” dedi.

Elektrikçilere kazandıran platform!

Günsan’ın yeni platformu GEP CLUB’a www.gepclub.com adresinden veya cep telefonunuza Biggymobil uygulamasını indirerek, Gepclub proje kodu girilerek üye olunabiliyor. Ücretsiz üye olunan GEP CLUB’da, elektrikçiler Günsan onaylı iş ortaklarından satın aldıkları her ürünle puan kazanıyor. Puanlarını anında kullanabilen elektrikçiler, Günsan’ın sürpriz fırsatlarından da faydalanarak puanlarını artırabiliyor. www.gepclub.com üzerinden GEP CLUB üyesi elektrikçiler online ve geleneksel Günsan eğitimlerine katılarak, zengin içerikli montaj ve teknik bilgi videolarını izleyerek ve anketlere katılarak mesleki bilgilerini güçlendirebiliyor ve sistem üzerinde puan kazanmaya devam ediyor.

Bu haber 3075 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
OPET, ‘Çalışan Mutluluğu’ Çalışmaları ile Uluslararası Ödülleri Topladı... 18.09.2020
WRC Türkiye Rallisi’nde Bc Vision Motorsport’un Enerjisi Aytemiz’den... 17.09.2020
2019 Yılının En Başarılı TIR Sürücüleri ve Tepe Yöneticileri Ödüllendirildi... 17.09.2020
“BP Enerji Görünümü 2020” Raporu dünya lansmanı gerçekleştirildi... 17.09.2020
SÜT-D Dünya Temizlik Günü Çağrısı: “Dijital Yaşamımızı Temizleyelim”... 17.09.2020
ZF Dönüşümü Hızlandırıyor, Kaynak Kullanımını Pazarın Yeni Durumuna Göre Ayarlayıp, Geleceğe Yatırım Yapıyor... 17.09.2020
Aygaz Dünyası’na Gümüş Ödül ... 17.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.