Haber Ekonomi


Haberler > LPG Başlıkları

Aygaz’dan 1 Milyon TL’lik Boş Yok Otogaz Kampanyası

Güncelleme :02.09.2020

 Türkiye’nin en çok tercih edilen otogaz markası Aygaz, müşterilerine yeni bir kampanya sunuyor. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanyaya, Aygaz Mobil Uygulaması üzerinden veya SMS ile kayıt yapan Aygaz müşterileri, farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinden 5,10 veya 100 TL otogaz hediyelerinden mutlaka birini kazanacak. Hem de toplam 3 kez bu kampanyadan yararlanabilecek!

Yüksek oktanlı yakıt otogazın lider markası Aygaz, ziyaretçilerinin bütçesine katkı sağlayacak yeni bir kampanya başlattı. Araç sahipleri 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Paro üyesi Aygaz ve Mogaz istasyonlarından farklı günlerde tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri otogaz alışverişi sonrasında 5 TL, 10 TL veya 100 TL değerinde, otogaz alımlarında geçerli Paropuan kazanacak.

 Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Aygaz mobil uygulamasına üye olması gerekiyor. Katılımcıların sonraki adımını, uygulamanın otogaz menüsündeki ‘Kampanyalar ve Şifre Girişi’ kısmında yer alan şifre giriş alanına FIRSAT yazıp ‘Gönder’ butonuna basmak oluşturuyor. Ayrıca, mobil telefonlardan SMS (kısa mesaj) ile kampanyaya katılmak da mümkün. Bu yöntemi tercih eden katılımcıların ise FIRSAT yazıp boşluk bırakarak CEP TELEFONU NUMARASINI yazıp 3161’e SMS göndermeleri yeterli. SMS ile başarılı şekilde kampanyaya katılan katılımcıların cep telefonu numaralarına, kampanyaya katılım maliyeti olarak belirlenen ‘0,65 TL’ tutarında otogaz puanı yüklenecek.

Kullanıcıların, katıldıkları tarihten itibaren 30 Eylül 2020’ye kadar kazandığı puanlar cep telefonu numaralarına ya da cep telefonlarına bağlı kart numaralarına anında yüklenecek. Kampanya kapsamında, farklı günlerde tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri otogaz alışverişi sonrasında kazanılan puanlar; cep telefonu ile “Cepten Tanıma” uygulaması üzerinden veya cep telefonuyla eşleşen Paro özellikli kart ile tek seferde 50 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde harcanabilecek. Puanların sadece otogaz alışverişinde kullanılabileceği kampanya, 60.000 kişinin katılımıyla sınırlı. Kampanya kapsamında kazanılan puanların son kullanma tarihi ise 31 Ekim 2020 olacak. Kampanyadan farklı günlerde yapılacak alımlarla en fazla 3 kez yararlanılabilecek.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye www.aygaz.com.tr veya Aygaz Mobil Uygulamasından ulaşılabilir.

REKLAM KÜNYESİ:

Reklamveren: Aygaz

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

Reklamveren Yetkilileri: Rıdvan Uçar, Gülem Kaya Özden, Özge Ağar Uysal, Sinan Can KaraCCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip Lideri: Serkan Ün

Yaratıcı Ekip: Halil Fırat Eren, Özgecan Yalçınoğlu, Hilal Erdem, Özlem Atılgan

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik

Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Selin Uruç, Betül Arıcı

Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Volkan Alkan

Prodüksiyon Şirketi: Abt İstanbul

Bu haber 2763 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Petrol Ofisi Sosyal Lig hediyelerle futbol çoşkusunu zirveye çıkarıyor... 22.09.2020
Cengiz Enerji'den Özbekistan'a 150 milyon dolarlık elektrik santrali yatırımı... 22.09.2020
Enerjisa Üretim Türkiye’nin en büyük Sürdürülebilir Kredi Sözleşmesi’ne imza attı!... 22.09.2020
Aksa Elektrik’te “Yeşil Enerji” dönemi başlıyor... 22.09.2020
Turkish Cargo pandemi döneminde rekor seviyede büyüdü... 22.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.