Haber Ekonomi


Haberler > Elektrik Başlıkları

Fatih İslamoğlu Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörü olarak Atandı

Güncelleme :10.09.2020

 Aydem Enerji, yönetim kadrosunu deneyimli bir isimle güçlendirdi. Eylül ayı itibarıyla İnsan Kaynakları Grup Direktörü olarak holding çatısı altında çalışmalarına başlayan İslamoğlu, tüm kurumsal insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak. 

Bünyesinde bulunan 12 bin çalışan, 12 şirket ve 40 yıllık tecrübesiyle sektörünün lider kuruluşları arasında yer alan Aydem Enerji önemli bir atama gerçekleştirdi. Aydem Holding’in İnsan Kaynakları Grup Direktörlüğü görevini Fatih İslamoğlu üstlendi. Eylül ayı itibarıyla çalışmalarına başlayan deneyimli isim, holding çapında organizasyonel gelişim, kültürel dönüşüm, kurumsal insan kaynakları süreç tasarımı ve uygulamalarndan sorumlu olacak. 

İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü mezunu olan İslamoğlu, kariyerine Service Group AŞ’de İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak başladı. Daha sonra Yıldız Holding bünyesinde 14 yıl boyunca farklı bölümlerin insan kaynakları alanında çalışmalarını sürdüren Fatih İslamoğlu, son olarak yine aynı holding bünyesindeki pladis Türkiye organizasyonunda Satış Şirketleri ve Merkezi Fonksiyonlardan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu. Meslekte 18 yılı aşan birikimi bulunan İslamoğlu evli ve iki çocuk babasıdır. 

Bu haber 2152 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Petrol Ofisi Sosyal Lig hediyelerle futbol çoşkusunu zirveye çıkarıyor... 22.09.2020
Cengiz Enerji'den Özbekistan'a 150 milyon dolarlık elektrik santrali yatırımı... 22.09.2020
Enerjisa Üretim Türkiye’nin en büyük Sürdürülebilir Kredi Sözleşmesi’ne imza attı!... 22.09.2020
Aksa Elektrik’te “Yeşil Enerji” dönemi başlıyor... 22.09.2020
Turkish Cargo pandemi döneminde rekor seviyede büyüdü... 22.09.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.