Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Türkiye Petrolleri, Ankara 'da gücüne güç katmaya devam ediyor

Güncelleme :13.10.2020

 Türkiye Petrolleri, Ankara’ya 9 Ayda Açtığı 7 Yeni İstasyonla Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor 

Zülfikarlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren akaryakıt sektörünün yüzde 100 yerli markası Türkiye Petrolleri, Ankara’ya 9 ayda 7 istasyon açarak bu ilde toplam 44 istasyona ulaştı.

Türkiye Petrolleri’nin Ankara’da hizmete giren yeni istasyonları Çankaya, Etimesgut, Elmadağ, Şereflikoçhisar, Polatlı, Sincan ve Kızılcahamam’da hizmet veriyor. Böylelikle Türkiye Petrolleri Ankara’da yeni açılan 7 istasyonuyla birlikte Türkiye genelinde toplam bayi sayısını 682’ye ulaştırarak gücüne güç katmaya devam ediyor.

TP Ankara 

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bizzat Türkiye Petrolleri tarafından işletilen ilk istasyon olma özelliği taşıyan TP Ankara istasyonu, Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gürz Kodal, Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Fidan Bayındır Yıldız, Marmara – Karadeniz –Orta Anadolu Yatırımlar Direktörü Okan Ekinci’nin yanı sıra bölge yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen törenle hizmete açıldı. 

TP Ankara istasyonu, 2 adası LPG, 4 adası da akaryakıt olmak üzere toplam 6 adadan oluşuyor. İstasyonda 3 bölmeli self servis yıkama alanı, elektrikli araçlar için şarj istasyonu, içerisinde gurme lezzetler barındıran marketi, kahve severler için Coffeemania köşesi ve tüketicilerin yolculukları esnasında mola verip dinlenmeleri için geniş bir alan yer alıyor. 

Çankaya’da Uzaltaş Petrol 

Çankaya’da Emek Mahallesi’nde, Ankara – Konya Karayolu’nda konumlanan Uzaltaş Petrol ise, 4 adası akaryakıt ve 2 adası LPG olmak üzere toplam 6 ada ile müşterilerinin akaryakıt ihtiyacını karşılıyor. İstasyonda, gıda ve içeceklerin yanı sıra kişisel bakım ya da oto bakım ürünlerinin yer aldığı bir market, aracıyla bizzat ilgilenmek isteyenler için self servis oto yıkama sistemi ve ek olarak tünel yıkama sistemi bulunuyor.  

Elmadağ’da Ofis Akaryakıt

Ankara’nın merkezinde, Elmadağ’da hizmet veren Ofis Akaryakıt’ın 4’ü akaryakıt ve 2’si LPG olmak üzere toplam 6 adası bulunuyor. Bünyesinde kahvaltı ve ev yemekleri gibi yiyecek ihtiyacının karşılanabileceği bir restoranın yanı sıra kişisel bakım hizmeti veren bir de berberin yer aldığı istasyonda uzun yol şoförleri de düşünülmüş ve içinde banyonun yer aldığı bir dinlenme tesisi inşa edilmiş. İstasyonda aynı zamanda araçlara lastik değişim hizmeti sunulurken, gıda ve içecekten araç bakımına birçok farklı ürünün yer aldığı kapsamlı bir de market yer alıyor. 

Ankara Karayolu Üzerindeki Akar Petrol

Ankara Şereflikoçhisar’da 3 akaryakıt ve 1 LPG adasıyla müşterilerini karşılayan Akar Petrol, gıdadan içeceklere, kişisel bakım ürünlerinden oto bakım ürünlerine kadar birçok farklı ürün çeşidinin yer aldığı marketiyle Adana – Ankara Karayolu üzerinde yolcuların hem akaryakıt hem de market ürünleri ihtiyacına çözüm sunuyor. 

Polatlı’nın Gözdesi Aytekinler Petrol

Üçü akaryakıt ve biri de LPG olmak üzere dört adasıyla Ankara’nın Polatlı ilçesinde hizmet veren Aytekinler Petrol’de oto lastik satış ve değişim noktası ile tüm ihtiyaçlara yönelik kapsamlı bir market yer alıyor. İstasyonda aynı zamanda kantar hizmeti bulunuyor. 

Kızılcahamam’da Keleşoğlu Petrol

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde faaliyet gösteren Keleşoğlu Petrol’de üçü akaryakıt ve biri de LPG olmak üzere toplam 4 ada yer alıyor. Özellikle uzun yol şoförleri düşünülerek istasyon kapsamında konforlu bir şekilde konaklama hizmeti, kahvaltı ve sıcak yemek verilen bir restoran ve bir de berberin yanı sıra gıda ve içecekten araç bakımına kadar birçok farklı ürünün yer aldığı bir de market bulunuyor. Kış mevsimi yaklaşırken araçlar için önem arz eden oto lastiklerinin satışının gerçekleştiği istasyonda oto lastik değişim hizmeti de sunuluyor. 

Başkent OSB’de Mertay Petrol 

Ankara Sincan’daki Başkent Organize Sanayi Bölgesi’nde üçü akaryakıt ve biri LPG olmak üzere dört adasıyla hizmet veren Mertay Petrol’de ise gün içinde sıcak yemek veren bir restoran, geniş bir yelpazede ürün çeşidine sahip market ve oto lastik satış ve değişim alanı yer alıyor. 

Bu haber 2484 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Sosyal medyada kargo sektörünün “Altın Ödülü” Aras Kargo’nun oldu... 26.10.2020
Brisa Akademi’ye TEGEP’ten ödül... 26.10.2020
Continental'in dört mevsim lastiği AllSeasonContact 'örnek niteliğinde' lastik seçildi... 26.10.2020
Krone, 4’üncü Kez Üst Üste İlk 1000 İhracatçı Firma Listesinde Yer Aldı... 26.10.2020
Ekollü Sürücüler Onur Nişanı Aldılar... 26.10.2020
Tırsan’dan Medetoğulları Uluslararası Taşımacılık’a 12 Adet Treyler Teslimatı... 26.10.2020
AYEDAŞ Anadolu Yakası’nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı... 26.10.2020
Kıbrıs 5. Uluslararası Aksa Fotofest Fotoğraf Yarışması Başladı... 26.10.2020
ALPET Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Emel Sayınataç, 8.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer aldı ... 26.10.2020
Kadoil Ege’de Büyümeye Devam Ediyor ... 26.10.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.