Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

ASİS Otomasyon Endüstriyel Sistem Çözümlerinin Yeni Kullanıcısı Kolin İnşaat Oldu

Güncelleme :16.10.2020

 Kolin İnşaat Manisa ve Havsa noktalarında otomasyon sistemleri taleplerini Asis Otomasyon ürünlerinden yana kullandı. 

40 yıldır İnşaat sektörüne hizmet veren Kolin İnşaat Türkiye’nin dört bir yanında birçok karayolu, demiryolu, metro, liman, konut, endüstriyel tesis, sulama ve baraj projeleri gerçekleştirmektedir. Kolin İnşaat, bu bağlamda ortaya çıkan otomasyon ihtiyaçlarını Asis Otomasyon’dan sağlayarak kalite ve güvenin adresi olan Asis ailesine katıldılar. 

Sistem çözümü olarak Kolin İnşaat, Manisa ve Havsa lokasyonlarında Asis Otomasyon pompa otomasyon sistemi, tank otomasyon sistemi, MTS (Müşteri tanıma sistemi), UHF Cyber taşıt tanıma sistemi, mobil tanker otomasyonu (Cymobil), Petech online merkezi yönetim ve raporlama yazılım sistemlerini kullanmaya başladı. 

Kolin İnşaatın Manisa lokasyonunda 3 tane mobil tanker ve 1 büyük sabit istasyon kurulumu, 170 araca kilometre kontrollü Cyber TTS kurulumu, Havsa lokasyonunda ise 16 tane mobil tanker otomasyonu,  10 ayrı lokasyonda pompa ve tank otomasyonu ve 800 araca da Cyber TTS kurulumları bu zorlu pandemi döneminde başarıyla ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi. 

Ek olarak Kolin İnşaata Petech Online kurulumları da yapılarak şantiye yönetimi, satış ikmal ve tank durumlarının merkezi yönetimleri üzerinde tam kontrol sağlandı. Petech Online Merkezi yönetim sistemi, tüm istasyonların merkezi olarak yönetildiği, istasyon, kullanıcı, müşteri/araç sayısı sınırsız olan, web tabanlı, istasyonlardan veri toplamanın çok ötesinde olan sistem yönetim platformudur. Otomasyon sistemleri ile birlikte kullanıcıların sistemler üzerinde kontrolünü arttırarak verimlilik en üst düzeye çıkarıldı. 

Asis Otomasyon Kurumsal Satış Yöneticisi Tuncay Gülerli, pompa ve tank otomasyon sistemlerinin yanı sıra kuruduğumuz Petech Online merkezi yönetim sistemi ile kurmuş olduğumuz sistemler üzerinde Kolin İnşaatın kontrol kabiliyetini maksimuma getirerek işlerini kayıpsız ve daha verimli yapabilmesini sağladık dedi. Akaryakıt otomasyon sistemleri konusunda Asis Otomasyon’un Ar-Ge faaliyetlerine de verdiği önem neticesinde kuruma özel çalışabilme kabiliyetinin her zaman en önemli avantajları olduğunun altını çizerken pandemi sürecinde kesintisiz hizmet sağlayarak her zaman iş ortaklarının yanında olduklarını bir kez daha ispatlamanın gururunu yaşadıklarını da söyledi. 

Bu haber 2033 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Sosyal medyada kargo sektörünün “Altın Ödülü” Aras Kargo’nun oldu... 26.10.2020
Brisa Akademi’ye TEGEP’ten ödül... 26.10.2020
Continental'in dört mevsim lastiği AllSeasonContact 'örnek niteliğinde' lastik seçildi... 26.10.2020
Krone, 4’üncü Kez Üst Üste İlk 1000 İhracatçı Firma Listesinde Yer Aldı... 26.10.2020
Ekollü Sürücüler Onur Nişanı Aldılar... 26.10.2020
Tırsan’dan Medetoğulları Uluslararası Taşımacılık’a 12 Adet Treyler Teslimatı... 26.10.2020
AYEDAŞ Anadolu Yakası’nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı... 26.10.2020
Kıbrıs 5. Uluslararası Aksa Fotofest Fotoğraf Yarışması Başladı... 26.10.2020
ALPET Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Emel Sayınataç, 8.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer aldı ... 26.10.2020
Kadoil Ege’de Büyümeye Devam Ediyor ... 26.10.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.