Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

ALPET Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Emel Sayınataç, 8.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer aldı

Güncelleme :26.10.2020

Alpet CFO’su Emel Sayınataç, “Covid ile Birlikte Dijitalleşen Finans” konulu panelde konuşmacı olarak yer alarak, akaryakıt sektöründeki ekonomik gelişmelere ve finans dünyasındaki dijital dönüşüme değindi. 

Eduplus tarafından online olarak düzenlenen 8.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi 21 Ekim 2020 tarihinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.  Türkiye’nin en önemli şirketlerinin genel müdür, CFO ve akademisyenlerden oluşan kırkı aşkın konuşmacının katıldığı zirvenin bu yılki ana konuları, pandemi döneminde kriz yönetimi, dijitalleşen finans ve iş süreçlerinin yanı sıra 2021 yılına ilişkin beklentiler ve fırsatlardı.

Alpet CFO’su Emel Sayınataç, “Covid ile Birlikte Dijitalleşen Finans” konulu panelde konuşmacı olarak yer alarak, akaryakıt sektöründeki ekonomik gelişmelere ve finans dünyasındaki dijital dönüşüme değindi. 

Krizlerin içinde fırsatları görenler başarılı olacak!

Konuşmasına pandemi döneminde petrol ve akaryakıt fiyatlarının gelişimi, sektörde oluşturduğu baskılar, şirketlere yansıyan etkileri üzerine deneyimlerini aktararak başlayan Emel Sayınataç, finans dünyasında dijitalleşme ile birlikte hızlı olmanın önemi ve beraberinde getirdiği fırsatlardan yararlanarak, finansal hizmetlerin geleceğe daha güçlü bir şekilde hazır hale gelebileceğini ifade etti. Emel Sayınataç, yapmış olduğu konuşmasında; Pandemi döneminde krizlerin içinde fırsatları görenlerin başarılı olacağının altını çizdi.

 

 

Bu haber 3960 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
360 CNP Webinar Serisine Davetlisiniz!... 27.11.2020
PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, koronavirüs vakalarındaki artıştan dolayı üyelerini uyardı... 26.11.2020
MAN’ın tekneler için ürettiği dijital ekran, ‘Red Dot Award: Product Design 2020’ ödülü aldı... 26.11.2020
Ford Otosan ve AVL’den lojistik merkezler arasında tam otonom taşımacılık için büyük adım... 26.11.2020
ZF, Nissan’dan Küresel Tedarikçi İnovasyon Ödülü’nü Kazandı... 26.11.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.