Haber Ekonomi


Haberler > Otomotiv-Lastik Başlıkları

Brisa Akademi’ye TEGEP’ten ödül

Güncelleme :26.10.2020

 Türkiye’nin lastik sektörü lideri Brisa, Brisa Akademi liderliğinde başlatılan “Boost Satış Gelişim Programı”yla, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği (TEGEP) tarafından, 2020 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri kapsamında Satış Gelişim Programı kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. 

Brisa Akademi aynı programla, Ağustos ayında, alanında dünyanın en saygın kuruluşlarından biri olan Brandon Hall Group tarafından Mükemmellik Ödülü’ne layık görülmüştü.

Kurumsal eğitim, gelişim alanında yapılan çalışmaları desteklemek üzere düzenlenen Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği (TEGEP) Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 2020 sonuçları açıklandı. Brisa Akademi’nin hayata geçirdiği “Boost Satış Gelişim Programı” Satış Gelişim Programı kategorisinde birincilik ödülünü almaya hak kazandı. 

Brisa Akademi, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesini sadece Brisa Ailesine değil tüm toplumun kullanımına açıyor. Geliştirilen ve uygulanan “Boost” programı “Satış Organizasyonu” içinde yer alan tüm bireyleri oryantasyon sürecinden direktörlük seviyesine kadar izleyen, her kıdem ve bilgi seviyesi için farklı ve kişiye özel içerikler sunan, eğitim ve geliştirmede bilinen tüm yeni metotları ve teknolojileri kullanan bir “yol haritası“ olarak adlandırılıyor. 

“Boost” programını farklı kılan en önemli özelliği; sınıf, sanal sınıf, e-eğitim gibi yaygın kullanılan metotların yanında sürekli takip, akran koçluğu, gelişmiş simülasyon tekniklerini barındıran “İş Mükemmelliği Merkezi” gibi unsurları kullanmasıdır. Bunun yanı sıra program sürekli güncellenebilen ve sürdürülebilir yapısıyla da dikkat çekiyor. 

Bu haber 4560 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
360 CNP Webinar Serisine Davetlisiniz!... 27.11.2020
PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, koronavirüs vakalarındaki artıştan dolayı üyelerini uyardı... 26.11.2020
MAN’ın tekneler için ürettiği dijital ekran, ‘Red Dot Award: Product Design 2020’ ödülü aldı... 26.11.2020
Ford Otosan ve AVL’den lojistik merkezler arasında tam otonom taşımacılık için büyük adım... 26.11.2020
ZF, Nissan’dan Küresel Tedarikçi İnovasyon Ödülü’nü Kazandı... 26.11.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.