Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

LUKOIL istasyonlarında ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti 3 milyon araca ulaştı !

Güncelleme :05.12.2020

 Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile mücadele ve aşı çalışmalarının devam ettiği şu günlerde; LUKOIL herhangi bir şart olmaksızın istasyonlarını ziyaret eden tüm araç kullanıcılarının araçlarını Haziran ayından itibaren ücretsiz dezenfekte etmeye başladı. Bu kapsamda dezenfekte edilen araç sayısı 3 milyona ulaşmış durumda.

LUKOIL, Türkiye’nin bir çok şehrinde başlattığı bu uygulamaya katılan bayileriyle birlikte hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına dikkat çekmeyi ve destek olmayı amaçlıyor.  Herhangi bir akaryakıt alım şartı olmadan, istasyona gelen her araca ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti veriliyor. Ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti şu anda seçili LUKOIL istasyonlarında gerçekleşiyor.

Katılımcı istasyonları ziyaret eden 3 milyona yakın araca dezenfeksiyon işlemi uygulanarak dezenfekte edilmiş oldu. Hizmetin verildiği yurt çapındaki seçili istasyonları ziyaret eden araç kullanıcıları verilen hizmetten oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Özellikle kullanılan dezenfektan maddesinin sağlığa zararlı olmaması, gerekli onayların alındığı ürünlerle bu hizmetin gerçekleştirilmekte olması tüketiciler için ayrı bir önem taşıdığı belirlenmiştir. Kampanya partneri olarak nano-dezenfeksiyon hizmeti ile öne çıkan Proteco’nun kurucularından Sinan Gürsan’ın yaptığı açıklamada “Pandeminin daha ilk günlerinde LUKOIL ile çalışanlarının ve istasyonlarına gelen müşterilerinin sağlığı için işbirliğine girmekten mutluyuz. Uzun soluklu ve detaylı planlanan ve yürütülen bu işbirliği sayesinde önleyici faaliyet olarak oldukça etkili rol aldığımızı gözlemlemekteyiz. Milyolarca metrekare ile ölçülen dezenfeksiyon tecrübemizi LUKOIL ile paylaşmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Aracını dezenfekte edilmesini isteyen müşterilerin araçlarını, çalışmanın olduğu LUKOIL istasyonlarından birisine getirmesi ücretsiz dezenfekte hizmetinden faydalanması için yeterli oluyor. Yapılan açıklamaya göre; yapılan bu çalışmanın, tüm araç kullanıcıları tarafından beğeniyle karşılandığı belirtilerek, “LUKOIL’de insan sağlığı her şeyden önce gelir!” mesajı verildi.

Aynı zamanda yine 350'den fazla LUKOL istasyonlarında kullanılabilen DOLDURGEÇ uygulaması ile de araçtan inmeden güvenli ve hızlı şekilde akaryakıt alımı yaparken, özel kampanyalardan da faydalanmak mümkün. 

Bu haber 9229 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota için 2020 Karnesi Türkiye ve Avrupa’da Başarılı ... 24.01.2021
ABB, Muğla'daki 630 MW kapasiteli termik santral için yüksek verimlilik çözümleri sunacak ... 24.01.2021
Maden sektörünün ihracatı 2020’de 4,3 milyar dolara ulaştı... 24.01.2021
Sektörde tercih değişmedi, Otokar 12’nci kez otobüs pazarının lideri oldu... 24.01.2021
Pandemi yılbaşı enerjisine yansıdı; Avrupa yakasında yüzde 14'lük düşüş... 24.01.2021
Ankara'nın hava kalitesi doğalgazın yaygınlaşmasıyla arttı ... 24.01.2021
Elektrikte kurulu gücümüz 96 bin megavata ulaştı... 24.01.2021
Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane, IATA Denetim Komitesi Başkanı oldu... 24.01.2021
Koç Holding CEO'su Levent Çakıroğlu'na B20'de önemli görev... 24.01.2021
Türkiye’de bu sene 51 milyar metreküp doğal gaz tüketimi bekleniyor... 24.01.2021

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.