Haber Ekonomi


Haberler > LPG Başlıkları

Aygaz’ın Yeni Nesil LPG’Lİ Dış Mekan Isıtıcılarıyla Açık Havanın Tadını Çıkarın

Güncelleme :14.01.2021

Aygaz’ın şık ve kullanışlı tasarımlarıyla göz dolduran yeni nesil dış mekan ısıtıcıları, ister bahçenizde, ister terasınızda, ister kafe ve restoranlarınızda, soğuk günlerde açık havanın keyfini sürmenize eşlik edecek. 

 Yaşama dair getirdiği çözümlerle dış mekan ısıtıcılarda da liderliğini sürdüren Aygaz, zengin ürün portföyünde yer alan ısıtıcılar ile dış mekanlarınızda sıcacık ortamlar yaratmanıza olanak sağlıyor.  Teras, bahçe, kafe ya da restoran farketmeksizin mekanınızın şıklığına şıklık katacak Aygaz dış mekan ısıtıcılarıyla, kullanımı kolay tek tuşla ateşleme sayesinde konfor dolu sıcak bir kış sizleri bekliyor.

 Lhotse 960 ve 817 Sehpa Tipi Isıtıcılar görünümüyle de içinizi ısıtıcak

Şık ve modern tasarımlarıyla dış mekanlara konfor getiren, siyah veya beyaz renk seçeneği sunan Lhotse 960 ve 817 sehpa tipi ısıtıcılarla günün her anınında açık hava keyfi sürmeniz mümkün. Paslanmaz tüp brülörü, ayarlanabilir ayakları, manuel gaz kontrolü ile güvenliği; sıra cam boncuklu ve lav taşlı alev haznesi seçenekleriyle de şıklığı konforunuz için bir araya getiren Lhotsa 960 ve 817 tipi ısıtıcılar, ısıtıcı koruma kılıfını da kullanıcılarına hediye olarak sunuyor.

 Odun ateşini izleyerek ısınmanın keyfini yaşayın

Aygaz’ın Seramik Odunlu Muztag 500 Dış Mekan Isıtıcısı ile şömine keyfini açık alanlarda da yaşayabilirsiniz.  Siyah toz boya kaplı çelik yapısı, paslanmaz tüp brülör, cam rüzgar koruması, manuel gaz kontrolü, seramik odun setli alev haznesiyle şık ve güvenilir bir kullanım sağlıyor. Ayarlanabilir ayakları sayesinde kolay taşınma özelliği sunan Muztag 500 ısıtıcı, koruma kılıfını da kullanıcılarına hediye ediyor.

 Aygaz’dan pratik bir ısıtıcı daha: Palmiye

Aygaz Palmiye tipi ısıtıcı, tekerlekli tasarımı sayesinde taşımada kolaylık sağlamasının yanı sıra ortamda oksijen azalmasına karşı otomatik kapanma, devrilme halinde gaz kesen yangın emniyet sistemi, pilot alevli ve kademeli güç sistemi ile güvenliğinizi ön planda tutuyor. Hızlı ve dengeli ısı dağılımı, elektronik çakmak ile kolay ateşleme sağlayan Palmiye tipi ısıtıcılar, estetik dizaynı ve paslanmaz çelikten imal edilen yapısı, metalik ve gri renkli toz boya kaplama seçenekleriyle ısınma ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılamanıza olanak sunuyor. 

 Aygaz cihazlarını Keyiflibahce.com’dan alanlara ilk tüp hediye  

İhtiyacınız olan Aygaz cihazlarını, Aygaz’ın LPG’Lİ cihazlar satış platformu olan Keyiflibahce.com sitesinden satın almanız halinde depozito bedeli hariç ilk tüpü hediye eden Aygaz, güvenli bağlantı seti ve dedantörüyle birlikte Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve montaj hizmeti sunuyor. Cihazlar aynı zamanda Aygaz bayilerinden de temin edilebiliyor.

Bu haber 1416 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota için 2020 Karnesi Türkiye ve Avrupa’da Başarılı ... 24.01.2021
ABB, Muğla'daki 630 MW kapasiteli termik santral için yüksek verimlilik çözümleri sunacak ... 24.01.2021
Maden sektörünün ihracatı 2020’de 4,3 milyar dolara ulaştı... 24.01.2021
Sektörde tercih değişmedi, Otokar 12’nci kez otobüs pazarının lideri oldu... 24.01.2021
Pandemi yılbaşı enerjisine yansıdı; Avrupa yakasında yüzde 14'lük düşüş... 24.01.2021
Ankara'nın hava kalitesi doğalgazın yaygınlaşmasıyla arttı ... 24.01.2021
Elektrikte kurulu gücümüz 96 bin megavata ulaştı... 24.01.2021
Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane, IATA Denetim Komitesi Başkanı oldu... 24.01.2021
Koç Holding CEO'su Levent Çakıroğlu'na B20'de önemli görev... 24.01.2021
Türkiye’de bu sene 51 milyar metreküp doğal gaz tüketimi bekleniyor... 24.01.2021

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.