Haber Ekonomi


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Ceran Nakliyat:“Filomuz Tırsan’la 20 Yıldır Güçlü”

Güncelleme :07.04.2021

 Tırsan, iş ortağı Ceran Nakliyat’a yaptığı 40 adet Multi Ride teslimatı ile firmanın filosunu 140 adede yükseltti.

   Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden güvenilir lider Tırsan’ın, Ege’nin önde gelen lojistik firmalarından Ceran Nakliyat’ın İzmir’de bulunan genel merkez binasında gerçekleşen teslimat törenine; Ceran Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ceran ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi. 

Tırsan, 20 Yılı Aşkındır Güvenilir İş Partnerimiz 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Ceran Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ceran; “1980’li senelerde Ege bölgesinde kurulan firmamızın ilk önceliği her zaman müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktır. Bu doğrultuda 20 yılı aşkın süredir güvenilir iş partnerimiz Tırsan olmuştur. Tırsan’ın; başarısından, kalitesinden ve en önemlisi yıllardır sürdürdüğü sektör liderliğinden gurur duyuyoruz. 2021 yılında Avrupa’da almış olduğu inovasyon şampiyonluğu da, Tırsan’ın sektörümüz ve ülkemiz adına en gurur verici başarılarındandır. Ayrıca Tırsan, gerek ileri teknoloji ile donatılmış ürünleri, gerekse sahip olduğu yurt içi ve yurt dışındaki geniş servis ağında vermiş olduğu çözüm odaklı hizmetleri ile de her zaman yanımızda oldu” dedi.

  Ceran Nakliyat’ın faaliyetleri hakkında da bilgi veren Ömer Ceran;“ Ceran Nakliyat olarak, Türkiye'den Avrupa ve Balkan ülkelerine, (Almanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Romanya ve Bulgaristan) tekstil, sanayi ürünleri, makine ürünleri, ham madde ve kimyevi madde taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Filomuza yeni katmış olduğumuz Tenteli Perdeli Multi Ride treylerleri, üzerlerinde bulunan çift seviyeli süspansiyon sistemi sayesinde filomuzdaki farklı lastik ve beşinci teker yüksekliklerine sahip çekicilerle kullanabiliyoruz. Ayrıca, araç tam yük güvenliği ve esnek bağlama avantajı sunan güçlü şasi yapısı ile operasyonlarımızı kolay, hızlı ve güvenilir şekilde yapmamızı destekliyor. Şasinin pas yürümezlik özelliğine sahip olması da filo maliyetlerimizi aşağı çekmekte, bu da bizim için çok önemli bir faktör. Tırsan ile uzun yıllardır devam ettirdiğimiz güçlü iş birliğini ileriki dönemlerde de artırarak devam edeceğimize inanıyoruz” açıklamalarında bulundu. 

Müşterilerimize Operasyonlarında, Esneklik ve Verimlilik Sağlıyoruz 

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç da teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Uzun yıllardır Ceran Nakliyat ile çalışmaktan çok memnunuz, ürünlerimizle ve vermiş olduğumuz hizmetlerimizle iş ortağımızın her durumda ve koşulda yanındayız. Bugün Ceran Nakliyat’a teslimatını gerçekleştirmiş olduğumuz Tırsan Perdeli Multi Ride araçları, 1.000 – 1.070 mm arasındaki 5. teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerde de kullanılabilmektedir. Bu sayede müşterimiz, operasyonlarında esneklik ve verimlilik sağlayabilecektir. Araçta bulunan tren yükleme opsiyonuyla da taşımalarında yüksek verimlilik elde ederken, gümrük mevzuatına tam uyumlu üst yapısı ile uluslararası taşımalarını da kolayca gerçekleştirebilecektir. Müşterimiz, aracın şasi ve çelik aksamlarının kataforez (KTL) kaplamalı olması sayesinde filosundaki Tırsan araçlarını 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına almaktadır. Öte yandan araçta bulunan dingil kaldırma sistemi ile müşterimiz, lastik maliyetinden de tasarruf edecektir. Ceran Nakliyat ile sürdürdüğümüz başarılı iş birliğimizi daha uzun yıllar devam ettireceğimize inancımız tam” dedi.  

  Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri 

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler standardında yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. 

 Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu sayesinde, uluslararası komple yük taşımacılığı gerçekleştiren firmalar için doğru çözümdür. Ayrıca T.SCS MR aracı, sahip olduğu dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetini düşürmektedir. 

 Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.

   Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride geniş opsiyon çeşitlerinde; operasyon güvenliğini garanti altına alan arka uyarı sensörleri ve çatı hava yastığı (RSAB) bulunmaktadır. 

Bu haber 1045 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Akaryakıt, tütün ve alkol ürünlerinde yeni dönem... 16.04.2021
Aygaz Otogaz ve Yapı Kredi’den Dev Kampanya... 16.04.2021
Yapı Kredi Müşterileri OPET’te Kazanıyor... 16.04.2021
PÜİS Başkanı Okumuş: "Yeni Kanun Teklifi'nin Kabul Edilip Yasalaşacağına İnanıyorum"... 16.04.2021
Tekser, Teknik Çözümleriyle Buhar Geri Dönüşüm Sistemlerine Hazır... 15.04.2021
Yıldız Teknik Üniversitesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası Aldı... 15.04.2021
Bergiz Grup tüm şantiyelerinin yakıt ikmal süreçlerini Turpak ile her yerden anlık olarak izliyor... 15.04.2021
Pandemi, temiz enerji talebini artırdı... 15.04.2021
Ford Trucks pazara umutla bakıyor, 2021’de rekor hedefliyor ... 15.04.2021
Continental sıfır emisyonlu mobilite yolunda... 15.04.2021
BEDAŞ Müşteri Operasyon Merkezleri 08.00-17.00 Arası Hizmet Verecek ... 15.04.2021
TOTAL Yakıtmatik, M Oil İstasyonlarıyla artık tüm Türkiye’de hizmet veriyor... 15.04.2021
UND, Ticaret ve Lojistiğin Nabzını Sınır Kapılarında Tutacak... 15.04.2021
Uzmanlar Avrupa'da LNG ve boru gazı rekabetinin süreceğini öngörüyor... 15.04.2021
Mercedes-Benz, 15 Nisan Dünya Sanat Günü’nü Kutluyor... 15.04.2021
Shell, petrol üretiminde yıllık % 5 düşüş planlıyor... 15.04.2021
Anadolu Isuzu NPR 10 ile Bodrum yollarında... 15.04.2021
Bakan Dönmez: Kamu kurumlarımız maliyetlerini kendi tasarruflarıyla karşılayacak... 15.04.2021
İzmir Temiz Enerji Merkezi Olma Yolunda Bir Adım Daha Atıyor... 15.04.2021
Enerji Pastasında Güneşin Payı Büyüyor... 15.04.2021
Mercedes-EQ markasının lüks sınıftaki ilk elektrikli otomobili EQS tanıtıldı... 15.04.2021
Taysad’dan Tırsan’a Hem Patent Hem İhracat Ödülü ... 15.04.2021
Petrol Ofisi’nden LPG’li araçlara yönelik Türkiye’nin ilk ve tek Filo Yönetim Sistemi: LPG Pass... 15.04.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.