Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Boğaziçi Beton ile Turpak iş birliği artarak devam ediyor

Güncelleme :01.07.2021

Boğaziçi Beton ile servis bakım anlaşması yenilendi.

 İstanbul genelinde 30 hazır beton tesisi ile faaliyet gösteren Boğaziçi Beton, filosundaki (transmikser,beton pompası,silobas) ve iş makinalarından oluşan  yaklaşık 550 araç,  taşıt tanıma teknolojisi ile sorunsuz olarak güvenli yakıt ikmali yapıyor.

  6 yılı aşkın süredir Turpak otomasyon çözümlerini kullanan Boğaziçi Beton  servis bakım anlaşmasını yenileyerek otomasyon ve taşıt tanıma altyapısını verimli bir şekilde 24 saat kesintisiz kullanmaya devam etmektedir.

Turpak Otomasyon sistemleri ; Kendisini Kanıtlamış ve Sınıfının En İyisi

Turpak, firmaların yakıt tüketimlerinin yönetimlerini yapabilmeleri için baştan sona çözümler sunmaktadır. Sistem, yakıt ikmallerini araç başına ve stok kayıtlarını anlık yaparak, yöneticilere yakıt giderlerini kontrol etme gücü vermektedir.

 Boğaziçi Beton’a ait İstanbul’un 30 farklı noktasında bulunan tesislerden  12  hazır beton tesisinde kullanılan Pompa, Tank ve 2 mobil Tanker Otomasyon sistemlerinde kullanılan yeni nesil kablosuz sistem NANO RFID teknolojisiyle tüm  araçlarını ve makina parkını  anlık olarak takip edebilmenin konforuna yaşayan  Boğaziçi Beton memnuniyetinin göstergesi olarak tüm sektöre Turpak otomasyon sistemlerini tavsiye ettiklerini belirtti.

Bu haber 3530 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.