Haber Ekonomi


Haberler > Lojistik Başlıkları

Lojistikçiler logitrans Fuarı’nda Taç Giyecek

Güncelleme :05.07.2021

 Lojistikçilerin korona günlerindeki başarıları, logitrans Fuarı ile taçlanacak,”

Salgın ile mücadele sürecinde sağlıkçılardan sonra isimleri en çok anılan kesimlerden biri de lojistikçiler oldu. “Artık zamanı geldi; ‘haydi fuara’ diyoruz. Lojistikçilerin korona günlerindeki başarıları, logitrans Fuarı ile taçlanacak,” diyen EKO Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar; “Tüm taşımacılık ve lojistik sektörü paydaşlarını, lojistikçilerin adeta kutsanacağı bir şenlik olarak kurguladığımız ‘Uluslararası Transport Lojistik Fuarı logitrans’a katılmaya davet ediyoruz,” şeklinde konuştu. Altınay Bekar şunları söyledi: 

“Güvenilir tedarik zinciri, dijital dönüşüm, mobilite, e ticaret, çevre ve Yeşil Mutabakat logitrans’ta masaya yatırılacak. Geçen yıldan biriken taleple birlikte logitrans 2021’de büyük bir patlama bekliyoruz. Tedarik zincirinin karar alıcıları ve batılı büyük satın almacılar, lojistik olanakları görmek için logitrans’a gelecek. Lojistikçilerin salgınla mücadeledeki destansı başarısını taçlandıracak olan fuarın dışında kalanlar, gerçek bir iletişim ortamı ve bilgi değişimi olanağını da kaybetmiş olacaktır.” 

Lojistik başta olmak üzere bazı hizmet alanlarında akıllı makinelerin kullanımının giderek yaygınlaştığını savunan Altınay Bekar, lojistikçilere seslenerek; “Endüstri 4.0 ile birlikte makinelerin makinelerle iletişim kurduğu bir çağda, lojistiğin kapsama alanı da daha fazla dijital süreçler içerecek şekilde değişmektedir. Bu dönüşümü kaçırmayın, değişime ortak olun,” çağrısında bulundu.

Bu haber 2766 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.