Haber Ekonomi


Haberler > Madeni Yağ Başlıkları

PETRONAS Madeni Yağlar, Avrupa PETRONAS Urania ROADSHOW turunu başlatıyor

Güncelleme :03.08.2021

 Lider madeni yağ üreticisi, müşterilerini otomotivde ilham, eğlence ve devrimle tanıştırmak için tüm kıtayı gezecek 

PETRONAS Madeni Yağlar (PLI), Durdurulamaz Kahramanlar - PETRONAS Urania ROADSHOW tırının Ağustos 2021'de yola çıkacağını duyurdu. Elli gün boyunca Avrupa çapında yedi ayrı noktaya uğrayarak iddialı bir yolculuğa çıkacak ekip, 1.000'den fazla PETRONAS Urania müşterisi, servis, filo yöneticisi ve küresel salgın boyunca tedarik zincirlerini çalışır durumda tutan isimsiz kahramanlar olan kamyon şoförleriyle buluşarak güçlü performansı daha uzun süre koruyan yeniliklerini paylaşacak.

 StrongTechTM Teknolojisine sahip PETRONAS Urania'nın Nisan ayında yapılan lansmanını kutlamak üzere PLI'ın ikonik PETRONAS Urania tırı, motorlarını ve kendilerini daha uzun süre daha güçlü tutmak için zorluklarla mücadele eden herkese ürün eğitimi, destek ve ilham vermek için farklı ülkelere seyahat edecek. Ziyaretçiler, ürünlerin arkasında yer alan uzman mühendislerden, filolarının gerçek değerini keşfetmelerine yardımcı olacak PLI ekip üyelerinden ve bu sıvıları her gün kullanan öncü kamyon sürücülerinden bilgi alacak.

 Kamyon drift gösterileri, kamyon simülatörleri, yarışmalar ve daha fazlası dahil olmak üzere heyecan verici organizasyonların da yer alacağı turda ziyaretçiler etkinliklere katılmaya davet edilecek. Böylece diğer PETRONAS Urania kullanıcılarıyla ve sosyal medya aracılığıyla PLI'nin yerel marka elçileriyle iletişim kurabilecekler. Tırı inceleyecek, fotoğraf çekecek, sahip olmak istedikleri ödülleri kazanma şansı yakalamak için #trackthetruck'ı etiketleyerek paylaşacak veya fotoğraf stant takvimi yarışmasına katılarak 2022'nin PETRONAS Urania Yüzü olarak adlandırılma fırsatı bulacaklar.

 Daha uzun süre daha güçlü kalmak için PETRONAS Urania madeni yağ ile çalışan PLI tırı, 50 günlük tur boyunca yolda toplam 121 saat harcayarak 11 bin 500 km'yi aşan yol kat edecek. 25 Ağustos'ta İngiltere, Birmingham'da başlayıp İtalya'da Torino'da sona erecek olan güzergahta tır aşağıdaki yerlerde duracak:

 •           Birmingham, İngiltere - Commercial Vehicle Show, 31 Ağustos - 2 Eylül

•           Porto, Portekiz - Farklı müşteri lokasyonları - 8 Eylül

•           Madrid, İspanya - Farklı müşteri lokasyonları - 13 Eylül

•           İstanbul, Türkiye – Otomotiv Sanayi Siteleri - 23 - 24 Eylül

•           Bükreş, Romanya - Yarış Pisti - 30 Eylül

•           Silesia, Polonya - Yarış Pisti - 6 Ekim

•           Torino, İtalya - Industrial Park – 12 Ekim 

Tırın fiziksel lokasyonuna ulaşamayanlar, yolculuğa katılmak için çevrimiçi olarak çok sayıda kaynaktan yararlanabilecek. Herkes özel PETRONAS Urania ROADSHOW web sitesini ziyaret etmeye, YouTube #TrustyTruck serisindeki önde gelen kamyoncular ve durdurulamaz kahramanlardan bilgi almaya ve Filippo Tenti, Iwona Blecharczyk, Edd China ve Albert Llovera gibi etkileyici kişilerle etkileşim kurmak için sosyal medyadan iletişim kurmaya davetli. Bu isimler sürüş motivasyonu için özel olarak seçilmiş Truck On Spotify çalma listesi de dahil olmak üzere, yolda daha uzun süre daha güçlü kalmaları için gerekenleri paylaşacaklar. Filippo, Iwona, Edd ve Albert kendileriyle tanışmak isteyenler için kendi ülkelerindeki roadshow duraklarında hazır bulunacaklar.

 PETRONAS Lubricants International EMEA Pazarlama Müdürü James Mark şunları söyledi: “Müşterilerimiz her gün modern kamyon taşımacılığının getirdiği muazzam baskıların üstesinden geliyor. Hem onların deneyimleriyle empati kurmak, hem de daha uzun süre daha güçlü kalmak isteyenlerle uzmanlığımızı paylaşmak için PETRONAS Urania Roadshow'u başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu destansı yolculuk, PLI uzmanlarının sürücüler, filo yöneticileri, mühendisler ve servis personeliyle hemen kendi kapılarının eşiğinde buluşmasını sağlayacak.”

 PETRONAS Urania Roadshow, PETRONAS Urania ürününün kendisi kadar sürdürülebilir olacak şekilde tasarlandı. PETRONAS Urania, en katı uluslararası çevre standartlarını karşılarken CO2 salınımını azaltacak bir anlayışla formüle edildi.

 Roadshow boyunca PLI, PETRONAS Urania Ormanı'na 1000 ağaç dikmek için Treedom ile  yapılan iş birliği 2050 yılına kadar net sıfır karbon hedefine ulaşmayı hızlandıracak. PLI haber bülteni alıcıları tarafından seçilen ve büyümelerinin kolay takibi için coğrafi olarak konumlandırılan türlerle dikilen ağaçlar PETRONAS Urania Roadshow’un  ürettiği emisyonları dengeleyecek. Buna ek olarak iş birliği, dünya çapında Durdurulamaz Kahramanların çalışmalarını ve yaşamlarını güçlendirmek için yol boyunca sayısız Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefini karşılayacak.

 

Bu haber 4298 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.