Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Form Isı Pompası Alanında Yerli Üretim WSHP ile Gücünü Arttırıyor

Güncelleme :09.08.2021

 İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, 56 yıllık sektör deneyimi ve AR-GE’ye verdiği önemle yerli üretim faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’nin su kaynaklı ısı pompası konusunda öncü ve en köklü firması Form, bu alanda uzun yıllardır gerçekleştirdiği başarılı projeler ve bilgi birikimiyle 2019 yılında başladığı yenilikçi ve enerji verimliliği yüksek yerli sudan havaya ısı pompası üretimine hız kesmeden devam ediyor. 

2019 itibariyle yerli su kaynaklı ısı pompalarının seri üretimine başlayan Form kalite, güvenilirlik, yüksek verimlilik, deneyimli satış sonrası hizmet ve devamlı müşteri memnuniyeti ilkesi sayesinde su kaynaklı ısı pompasında pazar liderliğini sürdürmeye devam ediyor. 200’den fazla AVM ve ofis projesinde 40.000’e yakın çalışan ısı pompası referansına sahip olan Form, yerli üretim Form WSHP ile bu alandaki gücünü arttırdı.

Yüksek verimlilik değerleri, farklı kapasite seçenekleri, geniş çalışma limitleri, sessiz çalışma özelliği ve montaj kolaylığı düşünülerek tasarlanan Form WSHP, Form’un İzmir’de bulunan üretim tesislerinde üretiliyor. Stoktan teslim kolaylığıyla ve tüm Türkiye’de deneyimli ve yaygın servis ağıyla, su kaynaklı ısı pompası projelerinde özellikle tercih ediliyor.

Form WSHP ısı pompaları, 3 ila 22 kW arasında değişen 6 farklı model kapasitesi ile bir projede gerekli olabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Geniş çalışma limitleri sayesinde çevrim suyu sıcaklığının değişiminden bağımsız olarak yüksek performans sağlıyor. Ayrıca ekstra izolasyon ve kompresör ceketi opsiyonuyla özellikle sessiz çalışmanın önemli olduğu ofis uygulamalarında yoğunlukla tercih ediliyor.

Opsiyonel yüzde 100 Taze Hava Ekonomizörü sayesinde direkt taze hava ile çalışma özelliğine sahip olan bu cihazlar, özellikle pandemi döneminde artan taze hava ihtiyaçlarına alternatif sunuyor. Aynı zamanda opsiyonel UV-C çözümleri ile iç ortam hava kalitesinin ve temizliğinin arttırılmasına olanak sağlıyor.  

Termostat üzerinden 3 hızlı fan kontrolü sayesinde istenilen konforu sunan Form WSHP, farklı üfleme ve dönüş kanal yönü seçenekleriyle farklı mimari yapılara kolaylıkla uyum sağlıyor. Ayrıca gelişmiş merkezi kumanda ve dokunmatik ekran seçeneğiyle tek bir noktadan çoklu merkezi cihaz yönetimine olanak tanıyor. 

Opsiyonel 2 kademeli elektikli ısıtıcı seçeneği bulunan cihaz, elektronik taşma sensörlü drenaj tavası sayesinde güvenli yoğuşma suyu tahliyesi sunuyor. Ayrıca BMS ile de uyumlu şekilde çalışıyor.

İklimlendirmede verimlilik ve konfor konusunda hassasiyet gösteren büyük zincir perakende gruplar, birçok mağaza ve ofis projesinde özellikle tercih edilen Form WSHP ısı pompaları, fiyat avantajı ve ürün kalitesiyle öne çıkıyor. Form WSHP yenilikçi özellikleri ve tasarımıyla, 30 yıldır bu konuda Türkiye’nin öncü ve en büyük deneyime sahip firması Form Grup’un bu alandaki bilgi birikimi yansıtıyor.

Bu haber 1902 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.