Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Asis Teknolojileri, BİM A.Ş. Yakıt Tedarik Noktalarında

Güncelleme :16.08.2021

 Asis Otomasyon, BİM’in lojistik noktalarında kullandığı yakıt tedarik noktalarına akaryakıt sistem kurulumları sağladı.

Asis Otomasyon, Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirketlerden biri olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, lojistik noktalarında kullandığı yakıt tedarik noktalarına akaryakıt sistem kurulumları sağladı. 

Tankın sahaya yerleşimi, Asis tarafından sağlanırken pompa temini ise Mekser tarafından Oasis model pompa ile sağlanmıştır. Ek olarak mekanik tesisatlar, pompa tank arası borulama da Asis tarafından kurulmuş olup kurulan sisteme Petech Akaryakıt pompa otomasyon sistemi de eklenmiştir. Son olarak dünyanın tank kalibrasyonlarında tercih ettiği 3 boyutlu lazer kalibrasyon sistemi CalibeX ile tank taramaları da yapılmıştır. 

Yapılan işlemler sayesinde BİM’in bütün noktalarında yakıt giriş çıkışı, sarf miktarları, sapmalar kontrol altına alınmış oldu. Asis akaryakıt otomasyon sistemi sayesinde BİM, kısa vadede yakıt hareketlerini kontrol altına alacak, orta ve uzun vadede yakıt giderlerinde tasarruf sağlamış olacak.

 
Bu haber 1676 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.