Haber Ekonomi


Haberler > Elektrik Başlıkları

Brandon Hall’dan Akenerji’ye 2 ödül birden

Güncelleme :24.08.2021

 Akenerji, 2021’deki başarılı performansını 2 yeni ödülle taçlandırdı. Şirket, insan kaynakları alanındaki uluslararası ödül programı Brandon Hall Excellence Awards’ın, “Liderlik Gelişiminde En İyi İlerleme” ve “Karma Öğrenmenin En İyi Kullanımı” kategorilerinde ödüle uzandı.  

İnsan kaynaklarında en prestijli değerlendirmeler arasında gösterilen Brandon Hall Excellence Awards’ta kazananlar açıklandı. Türkiye’nin enerji ihtiyacının yüzde 3’ünü tek başına üreten Akenerji, başarılı insan kaynakları uygulamalarıyla ödüle layık bulundu. “Geleceğe Liderlik Et” isimli gelişim programıyla “Liderlik Gelişiminde En İyi İlerleme” ve “Karma Öğrenmenin En İyi Kullanımı” kategorilerinde yarışan şirket, sırasıyla altın ve bronz ödülün sahibi oldu. Akenerji geçtiğimiz hafta, uluslararası iş dünyası ödüllerinden The International Business Awards Stevie’de “Yılın Şirketi” kategorisinin enerji dalında bronz ödül kazanmıştı.

“Gençer: Enerjinle fark yarat”

İnsan kaynaklarında alınan 2 ödülün Akenerji için önemini belirten Genel Müdür Serhan Gençer, işveren markası olma hedefine emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti. Gençer, şunları söyledi; “Potansiyel adayların çalışmayı arzu ettiği, çalışanların mutlu olduğu ve ayrılanlarınsa daima gurur duyduğu bir işveren markası olma yolundaki çalışmalarımız bize 2 yeni ödül getirdi. ‘Enerjinle fark yarat’ sloganıyla işveren markası hedefimize doğru yürürken insan kaynakları alanındaki uygulamalarımızın ödüllendirilmesinden mutluyuz. Akenerji ailesinin parçası olan herkese teşekkürler”. 

Brandon Hall Excellence Awards, uluslararası bağımsız sektör uzmanlarından oluşan jürinin, insan kaynakları uygulamalarını ihtiyaca yanıt verme, işlevsellik, inovasyon ve ölçülebilir fayda gibi kriterlerle değerlendirmesiyle önem taşıyor. Ödüller, 1-3 Şubat 2022 tarihlerinde düzenlenecek konferansta kazanan şirketlere takdim edilecek.

Bu haber 944 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.