Haber Ekonomi


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

ARÜSDER Hedef Büyütmekte Kararlı

Güncelleme :13.09.2021

 22 Yıllık deneyimi, hizmet ettiği sektörün öneminin idraki ve yeni yönetiminin enerjisi ile ARÜSDER ciddi hedefler peşinde çalışmaya devam ediyor.

2023 Hedeflerine yürüyoruz.

Haziran ayından bu yana ciddi bir atakta olan ARÜSDER imalatçı-tedarikçi köprüsü kurarak, ciddi bir sinerji yaratmak amacıyla bölge gezileri yapmaya özen gösteriyor. İlk olarak Konya’ya giden ARÜSDER yönetim kurulu bu haftada tam kadro olarak İzmir’de Efe Endüstri’deydi. 

Sektörün önemli imalat-ihracatçılarından olan Efe Endüstri’nin davetiyle İzmir’e giden ARÜSDER Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini üyelerde yalnız bırakmadı. Yüksek katılımla gerçekleştirilen ziyarette tedarikçiler de derneğe eşlik etti.

Efe Endüstri Yönetim Kurulu Üyesi Filip Minesyan’ın bizzat ve muhteşem bir enerji ile ev sahipliği yaptığı organizasyon çok samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirildi. Doğal bir ortamda ve pandemi koşullarına azami özenin gösterildiği karşılama sırasında genel tanıtım yapılarak keyifli bir öğlen yemeği yenilmiştir. Yemek sonrası fabrika gezisi sırasında tüm detaylar açıklıkla paylaşılmıştır. Üretim prosesleri tanıtılıp, üyelerin tüm soruları içtenlikle yanıtlanmıştır. Yorgunluk kahveleri içilirken bir açıklama yapan Filip Minesyan şunları söylemiştir;

“Öncelikle ARÜSDER’in bu tür bir organizasyon yapmasından mutluluk duyduk. Birlikte çok daha güçlü olacağımıza inanıyoruz. Dünya’da pek çok ülkeye ihracat yapıyoruz. Yepyeni ürünler üzerinde az evvel gördüğünüz gibi yeni çalışmalarımız var. Bizim için en büyük rakip kendimiziz. O nedenle uzun yıllara dayanan birikimimiz, vizyonumuz ve arzumuzla daha güzel işler yapmaya kararlıyız. Deneğimizin güzel işler yaptığını biliyoruz. Daha da güzel işlere de birlikte imza atacağımıza inanıyoruz. Ülkemiz için elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışıyoruz ve çalışacağız. Onun için de bu ziyareti son derece olumlu bulduk. Birlikte daha da güçlü ve önemli işler yapacağız.”

ARÜSDER Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertunç’ta yaptığı açıklamada;

“Çok değerli firmalarımız var. Çok önemli pazarlara özel ürünler yapıyorlar. Neredeyse bir okul bir özel marka olarak sektörümüze değer katıyorlar. Efe Endüstri bu anlamda önemsediğimiz bir marka ve bizleri davet ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Sektörümüzün en büyük ihtiyacı olan bu samimi sıcak ortamları yaratmaya kararlıyız. Bölge gezilerimize devam edeceğiz. Üyelerimiz ve tedarikçilerimizle buluşacağız. Şu an çok güzel bir ortam yarattık. Bugün burada çok sayıda katılımcı var. Samimiyetle üye olmayan ekipmancıların sorunlarını da takip edeceğiz.  Bu sinerjiyi artırarak devam ettireceğiz. Gerçekten de çok güzel bir ekiple çok büyük bir emekle yola çıktık. Bizlere inanan, güvenen ve destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Şimdi sırada İstanbul Bilge var.Kısmet olursa önümüzdeki ay orada olacağız. Biliyorum ki; çok daha kalabalık bir organizasyonla hedefe yürümeye devam edeceğiz. . Göreceksiniz, elbirliği ile bu zor günleri de başarı ile atlatacak ve hak ettiğimiz yerlere geleceğiz. Yeter ki; isteyelim, bir olalım, birlik olalım. 

Bu haber 789 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.