Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Adıyaman'da enerji nakil hattı yapım işi ihalesi yapılacak

Güncelleme :19.09.2021

 Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ile Adıyaman Bölge Müdürlüğüne ait tüm üretim sahalarının enerji nakil hattı yapım işi ihaleye çıkarıldı.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ( TPAO ) ile  Adıyaman Bölge Müdürlüğüne ait tüm üretim sahalarının enerji nakil hattı yapım işi ihaleye çıkarıldı.

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğünün konuya ilişkin kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Adıyaman Bölge Müdürlüğüne ait tüm üretim sahalarının enerji nakil hattı yapım işi 3 yıllığına açık ihale usulüyle ihale edilecek.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, tüm kalemlerin toplam tutarı en düşük fiyat esasına göre belirlenecek. İhale, şartnamedeki katılma koşullarını taşıyan tüm yerli isteklilere açık olacak.

İhale dokümanı www.tpao.gov.tr adresinden indirilebilecek veya ihale@tpao.gov.tr adresinden elektronik posta yoluyla istenebilecek.

Konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek.

Şartname bedeli 400 lira olarak belirlenen ihale, Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğünün Ankara'daki Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı binasının toplantı salonunda 30 Eylül Perşembe günü saat 15.30'da yapılacak.

Teklifler, ihale saatine kadar TPAO'ya elden verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

Bu haber 682 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.