Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi

Güncelleme :18.10.2021

 CEO’muz Tamer ŞENGÖNÜL’ ün “Emniyet Liderliği” ile tüm departman müdürlerinin katıldığı gemba walk ziyareti gerçekleştirilmiş ve bayilerimizin çalışmasından biri denetlenmiştir.

Vontier firmasının  ilk kez bu yıl başlattığı küresel etkinliği  4 Ekim Vontier Emniyet Günü kapsamında TURPAK dolu dolu programıyla katılımcılarına hem eğlenceli hem de öğretici anlar yaşattı.

 CEO’muz Tamer ŞENGÖNÜL’ ün “Emniyet Liderliği” ile tüm departman müdürlerinin katıldığı gemba walk ziyareti gerçekleştirilmiş ve bayilerimizin çalışmasından biri denetlenmiştir. Sorunları yerinde keşfedip, sorunun muhattaplarını bir araya getiren; konu hakkında çözümler geliştirmeye odaklanan bir kaizen olan “Gemba Walk” etkinliği TURPAK ‘ın 2018 yılında başlattığı ve sektöre öncülük ettiği proje olan “Leader In Field (LIF)-Liderler Sahada” projesiyle tamamiyle aynı…

Bu açıdan bakıldığında tüm Vontier şirketleri içerisinde SEÇ performansı konusunda yıldızını parlatan TURPAK hafta boyunca yapılacak tüm “saha denetimleri”nden gelen geri dönüşler neticesinde yapılacak çekilişle katılımcılardan birini iPAD ile ödüllendirecek…

Saha ziyaretlerini teşvik amacıyla başlattığı bu etkinlikle Turpak “LIF” projesindeki performansını zirveye çıkarmayı hedeflemektedir.

TURPAK tüm bayi ve merkez çalışanlarının katılımıyla “Turpak Emniyet Sloganını Belirliyor” projesiyle çalışanlarına emniyet kültürü ve taahhütleri konusundaki en başarılı sloganını Huawei Akıllı Saat  ile ödüllendiriyor. Bu sayede “Emniyet Kültürü”nü perçinleme konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu haber 1083 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.