Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tankar Petrol, Dünya Devi Wayne Akaryakıt Dispenseri Tercih Etti

Güncelleme :25.10.2021

 Wayne Dispenserlerinin genel olarak sunduğu kalite ve performansa göre uygun fiyatlı olduğunu söyleyen Tankar Petrol yöneticisi Ferhat Tan, Wayne Dispenserleri çok kaliteli, yeni nesil  dispenserdir dedi.

Bugün İzmir’deyiz, Tankar Petrol yöneticisi Ferhat Tan ile Wayne Dispenserlerini neden tercih ettiği üzerine sohbet ediyoruz. 

 Ferhat Bey Merhabalar, öncelikle sizi tanımak isteriz. Ne kadar süredir bu sektördesiniz?

Merhabalar, ismim Ferhat Tan. Uzun yıllardır akaryakıt sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz Aile şirketi olup 1997 yılında İzmir’de kurduğumuz şirketi 16 adet Akaryakit istasyonu işleterek devam etmekteyiz.

 Wayne tecrübelerinizi bize anlatabilir misiniz? 

Wayne marka dispenserleri uzun zamandır İstanbul ve İzmir’deki istasyonlarımızda halihazırda kullanıyorduk. Son olarak Bayraklı’daki istasyonumuzda uzun zamandır kullandığımız dispenserlerimizi Wayne’in Helix serisi  ile değiştirdik. Wayne Helix 5000 Twin modelinin aynı anda dört araca dolum yapabilme özelliği istasyonumuzdaki yoğunluğa karşı bizlere yardımcı olabilecek en iyi modeldi. Yetkili bölge servisi ile iletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra mevcut dispenserlerimizi aynı anda dört dolum yapabilen Helix 5000 Twin modeli ile değiştirdiler. Değişim sırasında Wayne servis kalitesi ve hızından memnun kaldık.

Wayne satış sonrası desteklerinizi nereden almaktasınız? Aldığınız hizmetten memnun musunuz?

Gasgrup Çağrı Merkezi’nden destek almaktayız. Gasgrup’tan sadece akaryakıt değil, LPG alanında da uzun yıllardır teknik destek almaktayız. Gasgrup’la çalışmaktan çok memnunuz. 7/24 her aramamızda bize hizmet verebiliyorlar. Kendilerine çok hızlı bir şekilde ulaşım sağlıyoruz ve sorunlarımızı çok kısa sürede çözebiliyorlar. Yaklaşık  25 yıldır Akaryakit sektöründeyim birçok servis ve farklı dispenser ile çalıştık, Wayne servisi ile ilgili şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık. Aksine müşteri memnuniyetine çok değer veren bir firma. Sadece satışla kalmayıp, satış sonrası da sürekli bizlerle iletişim halindeler. Hem çağrı merkezi, hem teknik ekip bizlerin sorununu çok hızlı çözüyor. Gasgrup’la söylediğim gibi uzun yıllardır çalışıyoruz. Bu zaman içerisinde bizlerin güvenini çoktan kazandılar. Onlarla çalışmaktan çok memnunuz. 

 Wayne dispenserlerini ve Gasgrup’ u çevrenize önerir misiniz?

Wayne Dispenserleri genel olarak sunduğu kalite ve performansa göre uygun fiyatlı diyebilirim. Çok kaliteli, yeni nesil bir dispenser. Bu kadar başarılı ve nitelikli bir ürünün müşterilerimize verdiği hizmet de bir o kadar üstün. Aynı anda dört araca dolum yapabilmesi özelliği ile bizi oldukça rahatlattı. Twin dispenser aynı anda dört araca hizmet vermekle kalmayıp, dolumu da çok hızlı tamamlıyor. Helix 5000 Twin sayesinde en yoğun saatlerde bile müşterilerimize mahcup olmadan hızlı hizmet verebilir hale geldik. Artı olarak bu kadar güzel bir ürünün arkasında güzel de bir ekip mevcut. Gasgrup bu yapıyı çok güzel kurmuş. Bütün çalışanlar iyi eğitim almış hızlı ve profesyonel hizmet veriyorlar. Sorunlarımızın çözümü için hemen aksiyon alıyorlar.Sadece ürünlerini almakla kalmıyoruz, iletişimimiz devam ediyor. Hem Çağrı Merkezi, hem Gasgrup teknik servisi her zaman bizimle üst seviyede ilgileniyorlar. Yaşadığımız bu geçiş sürecinde de bizi yalnız bırakmadılar. En kısa sürede satışlarımıza eskisinden daha yüksek kapasiteyle devam eder hale geldik. Kendilerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

En İyilerin Tercihi olan Gasgrup’u tercih ettiğiniz için biz çok teşekkür ederiz.

Bu haber 1346 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
ATESAN Tora Denizli Bölge Servisini Tanıyalım... 30.11.2021
Enerjisa Enerji EBRD ile 110 milyon dolar karşılığı Türk Lirası Kredi Anlaşması imzaladı... 30.11.2021
Kalyon Karapınar Güneş Enerjisi Santrali için finansman anlaşması imzalandı... 30.11.2021
IVECO T WAY Alman tasarım ödülünü kazandı... 30.11.2021
I-Save özellikli yeni Volvo FH, %10'a varan yakıt tasarrufuyla daha verimli... 30.11.2021
MAN OptiView, ‘2022 European Transport Award for Sustainability’ ödülünü kazandı... 30.11.2021
TANAP'tan, doğal gaz boru hattı geçen yerlere sosyal proje desteği... 30.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.