Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Tekser, ISTRADE 2017’ye katıldı

Güncelleme :26.05.2017

Enerji sektörünün önemli etkinliklerine destek vermeye devam eden Tekser A.Ş. 25-26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Shangri–La Bosphorus Oteli'nde düzenlenen 2. Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi – ISTRADE 2017’ye  katıldı.
 

Tekser A.Ş.,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayesinde, EPDK’nın destekleriyle düzenlenen 2. Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi – ISTRADE 2017’ye sponsor olarak 2 gün boyunca devam eden zirvede açtığı stantta çalışmaları hakkında detaylı bilgileri katılımcılarla paylaştı.


 2 gün süren 2. Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi- ISTRADE’de Elektrik Piyasalarında Ticaret ve Tedarik, Doğalgaz Piyasalarında Ticaret ve Tedarik, Enerji Ticareti ve Şeffaflık, Organize Elektrik ve Doğal Gaz Piyasalarında Enerji Ticareti, Elektrik Ticareti ve Risk Yönetimi, Petrol Ticareti ve Tedarik başlıkları altında oturumlar düzenlendi.


TOBB, ELDER, ETD, PETFORM, EÜD, GAZBİR gibi Türkiye’nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşları tarafından da desteklenen zirveye sponsor olan ve açtığı stantla ISTRADE’ye destek veren Tekser A.Ş. bu sayede çalışmalarını enerji sektöründe faaliyet gösteren firmaların üst düzey yetkililerine yakından tanıtma fırsatı buldu.  Tekser A.Ş. Genel Müdürü Fatih Fincan, İnşaat Koordinatörü Ufuk Harmanbaşı, Kurumsal-Endüstriyel Satışlar Müdürü Gökçen Elcan, Elektrik-Elektronik Proje Müdürü Anıl Altun ve Satış Destek & Kurumsal İletişim Uzmanı Pınar Kolik zirveyi yakından takip ederek, açtıkları stantta çalışmaları ve yenilikleri hakkında enerji sektörünün temsilcilerine detaylı bilgi aktardılar.

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz,TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız ve beraberindeki heyet Tekser standını ziyaret ederek, bilgi alıp, hatıra fotoğrafı çektirdiler.


 


 

 

Bu haber 2543 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turcas Petrol’ün 2017 Mali Yılına İlişkin Genel Kurul Toplantısı yapıldı ... 21.06.2018
Mercedes-Benz Türk’ten Ağır Nakliye Sektörü’ne 12 Adetlik Arocs Çift Çeker Çekici Teslimatı... 21.06.2018
Afrika Enerji Forumu’nda Aksa Jeneratör Rüzgarı... 21.06.2018
Adana’nın ihracat birincisi TEMSA... 21.06.2018
Shell&Turcas İzmir’de Kadın Çalışanlarla Güçleniyor... 21.06.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.