Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Lojistik Başlıkları

Sertrans Logistics, Filo Yatırımlarına Renault Trucks ile devam ediyor

Güncelleme :02.06.2017

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics, yeni teslim aldığı 20 adet Renault Trucks T 460 çekici ile filosunu büyüttü. Filosundaki Renault Trucks araç sayısını 90 çekiciye yükselten Sertrans Logistics, yeni teslim aldığı araçlarla birlikte Euro 6 standardına geçti.

 

Sertrans’ın yeni 20 adet Euro 6 Renault Trucks 4x2 çekicileri, İstanbul Hadımköy’deki Sertrans Logistics merkez binasında düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimat törenine; Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sebastien Delepine ve Sertrans Logistics’in iştiraklerinden Transer Logistics Genel Müdürü Murat Cömert katıldı.

Sertrans Logistics’in yeni filo yatırımıyla ilgili bilgi veren Cömert, “2016'da 70 adet Renault Trucks T serisi çekicilerimizi teslim almıştık. Uzun yıllar sirkülasyonlu olarak Renault araçlarımızla hizmet sunduk. Dolayısıyla Renault çekicileri çok iyi tanıdığımız gibi farklı araçlarla kıyaslama şansımız da oldu. Renault T serisi, yakıt tasarrufu ile performans ve konfor arasında mükemmel bir denge sunuyor. Rakiplerine göre daha ekonomik yakıt tüketimi sağlarken düşük işletme maliyetleri, yaygın servis ağı ve yol yardım hizmetleriyle birlikte düzenli sürücü eğitimleri gibi desteklerle performansından ödün vermiyor” dedi.

Maliyetler düşecek, karlılık artacak
Daha fazla motor gücü, daha yüksek tork ve daha iyi bir ticari hız ile operasyonların sağlıklı bir şekilde gerçekleştirildiğini belirten Cömert, “Renault Trucks ile iş birliğinin karlılığımıza önemli bir katkı sağladığını düşünüyoruz. 20 araçlık bu yeni alımımız, 'Renault Trucks Excellence Bakım Onarım Servis Kontratı' avantajlarını da kapsıyor. Başlangıç olarak ilk 3 yıllık operasyonlarımızı kapsayacak bu servis kontratı sayesinde, optimum yönetim maliyeti elde etmeyi ve karşılaşılabilecek olası riskleri sıfıra indirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sebastien Delepine
ise teslimat töreninde yaptığı açıklamada; “Sertrans, sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da alanında pek çok yeniliği lojistik sektörüne kazandıran çok önemli bir firma. Sektöründe pek çok yenilikte ilk adımı atan Sertrans, uzun zamandır Renault Trucks ile filosunu güçlendiriyor. Biz de Renault Trucks olarak hem satış, hem de satış sonrası desteğimizle her zaman kendilerinin yanında durmaya çalışıyoruz. Sertrans’ın Euro 6 standartlarındaki yeni araçlarıyla hem performans hem de işletme maliyetleri yönünden daha da fazla verim alacaklarına inanıyoruz. Eminiz ki karşılıklı güven üzerine kurulmuş iş birliğimiz daha uzun yıllar devam edecek” dedi.

Bu haber 2908 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
2017 Türkiye Mükemmellik Ödülleri Sahiplerini Buldu... 23.11.2017
Referans Holding, mega projelerde kullanmak üzere filosunu 40 adet Ford Trucks’la güçlendirdi... 23.11.2017
DAF Yeni CF ve XF "Yılın Uluslararası Kamyonu" seçildi ... 23.11.2017
Renault Trucks, Başkentte Güçleniyor... 23.11.2017
İDO, Çevre Yönetim Sistemi Yeni Versiyonunu Sektöründe Uygulayan İlk Kuruluş Oldu... 23.11.2017
GO kalitesi “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” belgesi ile tescillendi ... 23.11.2017
Alpet A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Kemal Uludağ: ALPET Torojet, hem kurşunsuz hem dizel... ... 23.11.2017
OPET tarihe sahip çıkmaya devam ediyor ... 23.11.2017

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.