Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Kronos Energy’den akaryakıt dışı gelirlere yeni bir yatırım daha “Drinkcup hazır çay & hazır kahve”

Güncelleme :30.06.2017

Kronos Energy ailesi bünyesine yeni katılan Drinkcup markamız başta çay, kahve olmak üzere akaryakıt dışı gelirlerde petrol sektörümüze istasyonlar vasıtasıyla yoğun bir şekilde hizmet vermeye başladık .
 


    Kronos Energy ailesinin 3 senedir üyesi olan, Akaryakıt Dışı Gelirler Satış Müdürü Aytuğ Birnalkeser ile seköre yönelik, Kronos Energy’nin yeni yatırımları hakkında söyleşide bulunduk. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu olan Aytuğ Birnalkeser’in açıklamaları şu yönde olmuştur;


Kronos Energy ailesi bünyesine yeni katılan Drinkcup markamız başta çay, kahve olmak üzere akaryakıt dışı gelirlerde petrol sektörümüze istasyonlar vasıtasıyla yoğun bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır.


Üretim yerimiz Ankara’da olup ayda 450.000 adet hazır çay kahve bardakları üretim kapasitesine sahip Drinkcup markamızla, kendi tesislerimizde üretim yapmaktayız ayrıca, istasyonların haricinde de çeşitli kamu kuruluşlarına, hastanelere ve okullara da ürünün dağıtımını ve tedariğini sağlamaktayız. Türkiye çapında 38 adet bayii teşkilatımızla, kuvvetli satış ağımız ile sürekli stok tutarak Türkiyede ki akaryakıt istasyonlarına bu hizmeti vermekteyiz.


Özellikle belirtmek isterizki, bayilerimiz vasıtasıyla Türkiye’de ki istasyonlara anında sevk yapabilme kabiliyeti taşımaktayız. Akaryakıt dışı gelirler, günümüzün en önemli odak noktası olduğu için bu konuda yeni yatırımlarımız devam edecektir.


Uzun Ar –Ge çalışmalarımız sonucu seri üretime geçtimiz çay ve kahve modellerimizde şu özelliklerimizi bulabilirsiniz;


•    Standart haline getirilmiş her bardakta aynı yüksek kalitede lezzet bulunmaktadır.
•    Kimyasal madde kullanılmamaktadır.            
•    Türk gıda kondeksine uygundur.
•    AB standartlarına uygun üretim yapılmaktadır.            
•    Gerekli tüm sağlık belgelerine sahiptir.            
•    Logo tasarım olanağı ile size özel hizmet sunulmaktadır.            
•    Sabit ve yüksek gelir elde etme olanağı bulunmaktadır.                   
•    İş gücünün azalması sağlanmaktadır.                         
•    Zaman ve yerden tasarruf elde edilmektedir.                   
•    Ortak reklam ( insert / ilan ) çalışması düzenlenmektedir.
•    Pratik ve hijyenli kullanıma sahiptir.

    Drinkcup çayımızın içerisinde, doğu karadeniz yaprak çayı bulunmaktadır. Drinkcup kahvemizde ise, brezilyadan ithal ettiğimiz filtre kahve tadında classic kahvemiz bulunmaktadır.Tüm bu ürünlerimiz, bambu ağacının iç kısmından ürettiğimiz filtre ile sadece sıcak su eklediğinizde demlenme işlemi  gerçekleşmektedir. Bu iki ana ürünümüzün yanı sıra, Ar – Ge çalışmalarını sürdürdüğümüz  dört yeni lezzetin de ekim ayında, sunumlarımızın içerisine girecektir.
               Kronos Energy ailesinin yeni üyesi  Drinkcup markamız, referanslarından aldığı olumlu geri dönüşler ile belli etmiştirki,  kısa sürede tüm sektörün beğenisini kazanıp sektöre hızlı bir giriş yapacaktır. Hijyeni, lezzeti, geliri ile özellikle akaryakıt dışı gelirler de petrol sektörümüzde yeni bir ivme kazanacaktır.

 

Bu haber 2480 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Arkas Petrol 2017’de yüzde 37 büyüdü... 20.02.2018
Tekser Akaryakıt İst. Org. A.Ş. BP 2017 SEÇ-G Gelişim Ödülünü aldı ... 20.02.2018
Akaryakıt Dışı Gelirler Alanının Amiral Firması Olan Kronos Energy Üretim ve AR-GE Yatırımlarına Devam Ediyor... 20.02.2018
Tekser Pano imalatında TAM GAZ!... 20.02.2018
Mercedes-Benz 50. Yıl Etkinliği Mercury Awards’tan Altın ödül kazandı ... 20.02.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.