Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

TEKSER, Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nü açtı

Güncelleme :07.07.2017

 Tekser’in Akdeniz Bölge Müdürlüğü olarak faaliyet gösterecek olan Tekser Akdeniz’in açılışı 6 Temmuz Perşembe günü yoğun katılımla gerçekleştirildi

 

 Akaryakıt sektöründe etkinliğini her geçen gün arttıran Tekser, sektöre yönelik sunduğu hizmetler, ürünler, üretimini gerçekleştirdiği yeni ürünler ve çözümlerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Türkiye genelindeki hizmet kalitesini arttırmak ve akaryakıt sektörüne daha iyi hizmet verebilmek için bölge müdürlüklerini de açmaya başlayan Tekser, bu doğrultuda 6 Temmuz Perşembe günü Akdeniz Bölge Müdürlüğü olarak faaliyet gösterecek olan Tekser Akdeniz’in açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Tekser Yönetim Kurulu Başkanı Ata Altun, Genel Müdür Fatih Fincan, Genel Müdür Yardımcısı Kemal Kolik, Antalya Bölge Müdürü Orkun Kolik, Satış Destek & Kurumsal İletişim Uzmanı Pınar Kolik’in yanı sıra Erdem Petrol’ün Yönetim Kurulu Başkanı Halil Erdem, Hilmi Beken Petrol’ün sahibi Hilmi Beken ve oğulları, Mevlana Petrol’den Salih Yılmaz, Muratpaşa Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Gülay Akın, Tekser bayileri , çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.  

     Açılışta bir konuşma yapan Tekser Yönetim Kurulu Başkanı Ata Altun, Akaryakıt sektörü için çok önemli bir ilimiz olan Antalya’da Tekser’in pazar payının %90’ın üzerine çıkmasından dolayı bu bölgede daha iyi hizmet verebilmek için bölge müdürlüklerini açmaya karar verdiklerini söyledi. 1992 yılında tanıştığım ve 1993 yılında birlikte çalışmaya başladığım Orkun Kolik ile Antalya’da bir organizasyon başlatmaya karar verdik diyen Ata Altun, bu güzel yeri uzun uğraşların sonunda sizlerin hizmetine sunmak için hazırladık. Bundan sonra burası sizin için Tekser’in kendi yeri, kendi haber alma noktası, kendi iletişim noktasıdır. Açılışını yaptığımız Akdeniz Bölge Müdürlüğü’müzün herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, bütün bayilerimizin ve müşterilerimizin sorunlarını daha kısa sürelerde gidermek ve Tekser’in gerçek kalitesini ortaya koymak için bu yeni yerimizi açtık. Bütün çabalarımız müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmeti sunabilmek içindir. Burayı kurarken hiçbir şeyden kaçınmadık. Sizlere ve Antalya’ya yakışır bir yer olması için yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Buranın Önce Orkun Kolik’e sonra Tekser’e ve tüm ailemize bol kazançlar getirmesini, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi. Altun’un konuşmasının ardından Tekser’in Akdeniz Bölge Müdürlüğü olarak faaliyete başlayacak olan Tekser Akdeniz’in açılışı kurdele kesimi ile gerçekleştirildi. 

 

 

 

Bu haber 2785 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turcas Petrol’ün 2017 Mali Yılına İlişkin Genel Kurul Toplantısı yapıldı ... 21.06.2018
Mercedes-Benz Türk’ten Ağır Nakliye Sektörü’ne 12 Adetlik Arocs Çift Çeker Çekici Teslimatı... 21.06.2018
Afrika Enerji Forumu’nda Aksa Jeneratör Rüzgarı... 21.06.2018
Adana’nın ihracat birincisi TEMSA... 21.06.2018
Shell&Turcas İzmir’de Kadın Çalışanlarla Güçleniyor... 21.06.2018

 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.